Agenda april 20 april Algemene ledenvergadering 25/26 april Solisten/ensembletreffen Muziekfederatie 26 april Eerste Communie Intern Treffen van solisten en ensembles Harmonie Op maandag 13 april, tweede Paasdag wordt om 11.00 uur in het gemeen schapshuis, als voorbereiding op het solisten- en ensembleconcours van de Muziekfederatie Venray en ter stimulering van de individuele muziek beoefening het Intern Treffen gehouden. Het is een goede gelegenheid voor een generale repetitie en om wat plankenkoorts weg te nemen. Aan dit tref fen werken mee: - leerlingen muziekschool - leerlingen van het tamboerkorps - het leerlingenorkest - diverse muzikanten De solisten en ensembles die voor u optreden worden op de piano begeleid door Von Reijnders. U bent van harte welkom om te komen luisteren naar de diverse op tredens (aanvang 10.30 uur). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Verkiezingen leden Dorpsraad Oostrum 1998 Oostrum, april 1998 Aan de inwoners van Oostrum, In de maanden januari en februari 1998 hebben wij u via het Oostrums Weekblad geïnformeerd over de voorgenomen verkiezing van de leden voor de Dorpsraad Oostrum. Tot 1 maart 1998 bestond er voor de inwoners van Oostrum en voor de in Oostrum gevestigde verenigingen de mogelijkheid te kandideren voor de Dorpsraad. Deze oproep heeft weliswaar een aantal kandidaatstellingen opgeleverd, echter niet voldoende om verkiezingen noodzakelijk te maken. Met andere woorden, het aantal kandidaten dat momenteel beschikbaar is voor de Dorpsraad Oostrum is minder dan het maximaal toegestane aantal van 15, zodat de verkiezingen voor de Dorpsraad op 6 mei 1998 niet door gaan. Zodra de nieuwe samenstelling van de Dorpsraad een feit is zult u via het Oostrums Weekblad geïnformeerd worden. Gaarne wil de Dorpsraad die verenigingen, die zich ingespannen hebben om dorpsraad werkcomité oostrum" 3 Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum. tel. 0478 - 583 555 n

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3