was de Oostrumkeeper kansloos. Het duurde even voor Oostrum zijn ritme terugvond, maar het laatste kwartier was Oostrum de betere ploeg en had tegen de paniekerige Bieslo-achterhoede de gelijkmaker verdiend. In plaats van het verdiende punt, werd enkele minuten voor het einde via een counter de eindstand op 3-1 bepaald. Als met deze inzet ook tegen de "mindere ploegen" gespeeld wordt, dan wordt het weer fijn langs de lijn. Komende weekeinde de uitwedstrijd tegen Holthees, ik ben benieuwd of de Limburger weer naar een "derby" komt kijken. EWC 4 - Oostrum 5 1-0 (0-0) Opnieuw een nederlaag van Oostrum 5 tegen een laag geklasseerde ploeg. Nu was EWC uit Well te sterk voor de Oostrummers. De Oostrumse ploeg begon met wat afwezigen en had de selectie aangevuld met een speler uit de veteranen en een uit de reserve-poule. De twee "nieuwelingen" kweten zich goed van hun taak. De start was voor EWC dat meteen sterk aandrong en vooral vanuit het middenveld was de Wellse ploeg gevaarlijk. Oostrum hield met enige moeite toch stand. Kansen waren zeldzaam vooral Oostrum slaagde er niet in om zich echte kansen te creëren. De ploeg uit Well deed het maar iets beter en het was dus ook geen wonder dat bij de rust de bril- stand nog op het bord stond. Na de rust was het spelbeeld in het begin zo dat het gelijk op ging. Hier kwam verandering in toen een Oostrum-speler met een blessure naar de kant moest. Aangezien de wissels verbruikt waren moest Oostrum met tien man verder. EWC rook zijn kans en kwam steeds dreigender voor het Oostrumse doel. De treffer kon dan ook niet uitblijven. Een EWC-middenvelder ging op snelheid langs zijn tegenstander en via een gelukkige kluts kwam de bal bij een vrijstaande man die het leer achter de vertwijfeld duikende doelman schoot, 1-0. Oostrum bleek met tien man weer tot meer in staat dan met elf man (misschien is het wel beter om met tien man te beginnen) maar echt gevaarlijk werd men niet. Dat het tiental nog werd verminderd tot een achttal lag meer aan het verwarde optreden van de scheidsrechter dan aan de 21 acteurs. Gelukkig hebben we nu 2 weken rust zodat de ziekenboeg misschien enigszins leeg kan gaan lopen. Gerrit en Leo wil ik van hieruit bedanken voor de geweldige inzet. De rest wens ik fijne paasdagen en tot over twee weken. Broeder Newin Jeugdvoetbal Uitslagen zaterdag 4 april Castenray A1CO TOPC1CO Milsbeek C1 RKDEV D1 Tiglieja D2 SSS'18 E1 Montagnards E3 - Oostrum A1 2-1 - Oostrum C1 0-9 - Oostrum C2 0-5 - Oostrum D1 2-0 - Oostrum D2 12-0 - Oostrum E1 2-4 - Oostrum E2 1 -4 15

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 15