De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 Senioren: Uitslagen zondag 5 april Bieslo 1 - Oostrum 1 3-1 Oostrum 2 - Volharding 4 2-0 Oostrum 3 - Leunen 5 2-1 Meterik 4 - Oostrum 4 2-1 EWC 4 - Oostrum 5 1-0 Programma maandag 13 april 8657 Holthees 1 - Oostrum 1 14.30 Sch.r.: A. Poels Veteranen Uitslag zaterdag 4 april VVO-TOP gestaakt Programma zaterdag 11 april VVO - RKDEV a. 16.30 b. 16.00 Bieslo 1 - Oostrum 1 3-1 Na het debacle tegen Eiker Boys had Oostrum wat recht te zetten tegen het hoger geklasseerde Bieslo. Dit gebeurde ook en ondanks het slechte weer was het een aardigheid om te kijken naar een pot voetbal met vele kansen aan beide zijden. De ruststand was 1-1maar het had net zo goed 3-3 kun nen zijn. De eerste kans van de wedstrijd was voor de Bieslo-speler/trainer en keeper Jorn Rongen had best wel moeite met zijn inzet. Na 10 minuten zette Oostrum een aanval op over rechts, Marcel Holtackers gaf de voorzet, en via de weer herstelde Jules Kreutz kwam de bal bij Marc van Dijk die met rechts scoorde. Lang kon Oostrum niet genieten van de voorsprong, want vijf minuten later werd een onoplettendheid in de achterhoede van Oostrum vakkundig afgestraft. Hierna ontspon zich een spannende wedstrijd tussen twee ploegen die elkaar niets toegaven. Kansen werden aan beide zijden gemist en zo werd een in mijn ogen zuiver doelpunt voor Oostrum, door de scheidsrechter afgekeurd wegens aanvallen van de keeper. Na de pauze nam Bieslo het initiatief en Oostrum ging een moeilijke periode tegemoet. Na twaalf minuten werd een schot vanaf de linkerzijde van richting veranderd en 14

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14