limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB Stadswandeling VVV Venray Datum: Donderdag 23 april Verzamelen: 19.00 uur bij VVV kantoor VVV Venray zal ons door Venray leiden en ons het een en ander over ge bouwen, gevels, cultuur etc. vertellen. De wandeling zal ongeveer 1V? uur duren. Voor deze wandeling kunt u zich opgeven t/m 18 april a.s. bij Tonny Duyn, telefoon 584 396. De cursussen tuinaanleg en aquarelleren zullen in het najaar plaats vinden. Nadere informatie volgt t.z.t. voor degene die zich hebben opgegeven. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Leden van de toneelvereniging de Vlasbloem Op zaterdag 29 maart sloten wij ons seizoen af met onze jaarlijkse feestavond voor de leden met hun partners. Na een kop koffie met een stuk limburgse vlaai gingen we indoor-midgetgolfen, waarbij we deskundig werden ge jureerd door Gerard en Riet Lemmens en Jan en Truus van Dijk. Het ging er hier en daar spannend aan toe. Rond de klok van 21.00 uur werd er een pauze ingelast; we hadden een jubilaris in ons midden. Gerard Lemmens vierde zijn 40-jarig jubileum van de Vlasbloem. Een afgevaardigde van het L.F.A. kwam Gerard een oorkonde en een jubileumspeldje overhandigen, namens het Limburgs Federatie Amateurtoneel. Ook Riet, de vrouw van Gerard werd gefeliciteerd en in de bloemen gezet. Vele felicitaties van de leden van de Vlasbloem volgden. Gerard, nogmaals van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal, hartelijk dank voor het vele werk wat je gedaan hebt voor de Vlasbloem, en we hopen ook in de toekomst nog vaak een beroep op jou te mogen doen. Inmiddels zijn de eerste leesrepetities voor het nieuwe seizoen van start ge gaan. Wij wensen iedereen een fijne repetitietijd en veel succes in het ko mende toneelseizoen. Leden die zich hebben opgegeven voor de plantenaktie; denken jullie aan vrijdag 10 en zaterdag 11 april a.s.!!!!!!!!! Met vriendelijke groet, Bestuur Vlasbloem Oostrum a s bx° 11 ■2=5 A I 1N

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11