dorpsraad i/i/erkcom i te oostru m Oostrum, 20 maart 1998 Aan: de leden van Dorpsraad Oostrum, de adviserende leden van de Dorpsraad, de kommissieleden, de voorzitters c.q. afgevaardigde(n) van de Oostrumse verenigingen. Hierdoor nodigen wij U uit voor de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum gecombineerd met de halfjaarlijkse voorzittersvergadering en jaar lijkse parochievergadering. Deze bijeenkomst vindt plaats op Donderdag 2 april a.s in de zaal van het gemeenschapshuis Oostrum, Watermolenstraat 1 te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Op deze vergadering zal de woningstichting Nrd.- en Midden-Limburg het geplande WoZoCo-complex op het dorpsplein presenteren. Er zal op deze informatieavond ruimschoots gelegenheid worden gegeven tot het stellen van vragen. Indien de gemeentelijke plannen ten aanzien van de renovatie en herinrichting van het dorpsplein gereed zijn, worden ook deze gepresen teerd. De overige agendapunten van Kerkbestuur en dorpsraad zijn beperkt om zo veel mogelijk ruimte te scheppen voor de eerder genoemde onderwerpen. Deze vergadering is toegangkelijk voor alle inwoners uit Oostrum. Zowel kerkbestuur als dorpsraad verwachten dan ook een grote belangstelling. Namens het Dagelijks Bestuur van de dorpsraad Oostrum, H.W. Holtackers, voorzitter. Aan alle inwoners van Oostrum Parochie-vergadering/Dorpsraadvergadering. Op donderdag 2 april a.s. zal een gecombineerde vergadering gehouden worden van de Parochie en de Dorpsraad. Deze vergadering vindt plaats in het gemeeschapshuis en begint om 20.00 uur. Tijdens deze gecombineerde vergadering (jaarlijkse parochievergadering en dorpsraad/voorzittersvergadering) zal onder meer aan de orde komen de presentatie van de plannen m.b.t. de herinrichting van het dorpsplein in rela tie mede tot het te bouwen woonzorgcomplex. 3 Secretariaat: Stationsweg 138a. 5807 AD Oostrum, tel. 0478 - 583 555

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3