Ophalen spullen Rommelmarkt Voorafgaande aan onze rommelmarkt op Zondag 29 Maart zullen de leden van de Harmonie op Zaterdag 28 Maart vanaf 10.00 uur bij U langskomen om de door U beschikbaar gestelde spullen op te halen. U kunt de spullen aan de weg zetten. Voor deze rommelmarkt kunnen wij weer van alles gebruiken. Wij willen er U echter op wijzen dat wij geen grote meubelstukken meer aan kunnen nemen, denk hierbij aan grote kasten, bankstellen, bedden en ma trassen. De verkoop van dit soort meubelen is voor ons zeer moeilijk en loopt nauwe lijks. Afvoeren van deze spullen brengt zeer veel werk en onkosten met zich mee. Heeft U echter nog grote meubelstukken aan te bieden, neem dan kontakt op met De Cirkel in Venray. Na overleg met de kringloopwinkel haalt men de spullen dan bij U op. Bedenk tevens dat wij geen vuilophaaldienst zijn. Heeft U waardevolle spullen aan te bieden die U liever niet aan de straat zet, neem dan kontakt op met een van onderstaande personen. M. Knelissen tel.585142 A. Kuenen tel. 583458 H. Vermeulen tel. 510852 Bedankt voor Uw medewerking. IU steunt onze vereniging ook door een bosje bloemen van ons te kopen. Alvast bedankt Bloemenaktie10-04-1998 ^Korfbalvereniging Oostrum v I 7 SNA-2 kampioen B-klasse Venrayse biljart bond R Afgelopen weken werden de laatste team-wedstrijden gespeeld in de Venrayse Biljart Bond. Wederom kunnen we een team feliciteren met een behaalde titel. Dit keer was de eer voor het 2e team, dat in de B-klasse te sterk was voor de concurrentie. Jongens, gefeliciteerd en veel plezier met vissen (eindelijk.... of niet, of toch deze keer, of toch maar een andere keer 25 ff BILJARTCLUB S.N.A.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 25