beurde ook in de 58e minuut toen uit een corner met het hoofd de gelijk maker aangetekend werd. Hierna schakelde Oostrum weer over op de aanval en in de 65e minuut kon Marcel Holtackers na een mooie aanval over links op aangeven van Mare van Dijk de 3-2 binnentikken. Tussendoor redde Jorn Rongen de thuisploeg met enkele fraaie reddingen, waarbij enkele "zekere" doelpunten voorkomen werden. In de 77e minuut miste Marc van Dijk een terecht toegekende penalty, maar twee minuten later was dit alweer vergeten, toen hij vanaf 15 meter snoei hard uithaalde en de 4-2 eindstrand een feit was. Zo eindigde deze rommelige wedstrijd met veel te veel overtredingen en veel te veel praten in een verdiende overwinning voor de thuisploeg. M.b.t. het wegvallen van Buggenum heeft de KNVB een besluit genomen. Grashoek heeft de eerste periode gewonnen. De tweede periode bevat de eerste 13 wedstrijddagen (12 wedstrijden voor Oostrum) en is gewonnen door Horn. De derde periode bevat de overige 13 wedstrijddagen, waarvan Oostrum er nu 5 gespeeld heeft, waarvan 3 gewonnen. Milsbeek 5 - Oostrum 5 2 -1 (1-0) Oostrum 5 zit in de problemen. Niet alleen de resultaten sinds de winterstop zijn niks ook het vertoonde spel lijkt nergens meer op. Tegen laagvlieger Milsbeek was het weer pet met de rood-witten. De start was veel belovend. Kansen werden uitgespeeld maar niet benut. Bij de eerste de beste keer dat Milsbeek over de middenlijn kwam was het ook meteen raak. Slecht defen sief werk werd genadeloos afgestraft, 1-0. Oostrum bakte er hierna collectief helemaal niks van. Ook de mutaties in de rust brachten niet het resultaat dat men gewenst had. T. v. Kessel kopte wel iswaar de voorzet van W. v. Dijck prachtig binnen (na overigens een hele mooie en tevens enige mooie aantal) maar daarna was de koek ook op. Milsbeek kwam vlak daarna weer op voorsprong en wist deze vrij eenvoudig te behouden. Oostrum mistte creativiteit en vereiste positiespel om het de te genstander enigszins moeilijk te maken. Volgende week heeft Oostrum 5 zo wat een wonder nodig om Venray van het lijf te houden want Venray is toch wel 2 klassen beter dan dit Milsbeek. Dit zegt meteen genoeg in welke reuze dip Oostrum 5 zich momenteel bevindt. Broeder Nevin Jeugdvoetbal Uitslagen zaterdag Oostrum A1 Oostrum B1 Swolgense Boys C1 Stormvogels C1 SVEB D1 21 maart 1998 - Ysselsteyn A1 2-0 - Achates B1 2-4 - Oostrum C1 1-0 - Oostrum C2 12-1 - Oostrum D1 3-2 17

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17