iedere parochie plaats vindt, aan onze dorpsgenote: Zuster Truus Lemmens (werkzaam in Karachi, Pakistan) overmaken. En U kunt er zeker van zijn dat uw bijdrage volledig in handen komt van Zus ter Truus Lemmens. Zij geeft zich helemaal voor haar lichamelijk en geestelijk gehandicapte kin deren. Laten wij, die het nog zo goed hebben vergeleken met die arme stak kers, ook iets van ons welzijn afstaan, zodat zij haar werk kan blijven voort zetten, al die stakkers wat echte liefde, vreugde en geluk brengen. U vindt in het Oostrums Weekblad van vandaag al een enveloppe waarin u uw bij drage kunt geven voor Zuster Truus Lemmens, zodat u ruimschoots de tijd hebt om wat geld op de bank te halen voor dit doel. De volgende week, don derdag, vrijdag en zaterdag 2, 3 en 4 april zullen leden van onze carnavals vereniging bij u aanbellen om deze enveloppe in ontvangst te nemen. Geef met 'n blij en warm hart, dan wordt het 'n heerlijk geschenk voor Zuster Truus Lemmens en haar kinderen. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo jongens en meisjes Afgelopen zaterdag hebben we alles aangeplant met behulp van enkele ouders, en jullie natuurlijk hiervoor bedankt. Het weer was goed hopelijk hebben we zaterdag net zo'n mooi weer als we het gras inzaaien. O ja, iemand heeft een verkeerde schop meegenomen, kan geruild worden bij Frank D. Groetjes leiding - bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 2 april Parochie- en Dorpsraad vergadering nieuws om 20.ÖÖ uur in het gemeenschapshuis. i1 r plezier mee. Bloemenaktie 10 april 1998, rond 18.00 uur. I Korfbalvereniging Oostrum I 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13