Zondag 08.30 u. Mie Staaks-Hermans Boeteviering 10.00 u. Wim Janssen, dochter Nelly en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Boeteviering (Gem. Koor) Maandag 09.00 u. Overl. ouders Dericks-van Rooy Dinsdag 09.00 u. Tot bijzondere intentie Woensdag 09.00 u. Voor priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. Gest. jaardienst Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven 09.00 u. Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie en voor 'n goede uitkomst 15.30 u. Voor het Bruidspaar Cornelissen-Janssen (Gem. Koor) Zaterdag 19.00 u. Piet Fleurkens, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens, gebr. Kessels Zondag 08.30 u. Niki Emons, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens 10.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloude- mans, Kelly Willems Boeteviering Onder de H. Missen van zaterdag en zondag a.s. hebben we 'n boeteviering ingelast als voorbereiding op het grootste feest van de kerk: PASEN. We hebben allen wel iets goed te maken tegenover God en tegenover el kaar. Want ik denk dat we nog geen van allen volmaakt zijn. Met zo'n boeteviering kunnen we alles weer goed maken met God en met el kaar. Is dat niet 'n heerlijke geruststelling als we zo Pasen kunnen vieren? Doet daarom allen mee aan die boeteviering. Attentie voor de vastenaktie Al is het strenge vasten, zoals wij ouderen van vroeger dat nog kennen, ver leden tijd, toch is het goed daar iets voor in de plaats te stellen, om mee te leven met het lijden en de vreselijke opofferingen van Christus bijvoorbeeld door een goed werk financieel te steunen. En we dachten dat we weer 'n bijzonder goed werk steunen als we ook dit jaar weer, zoals in de vorige jaren, de opbrengst van de Vastenaktie die in 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11