Zoals gebruikelijk zal een afvaardiging van de dorpsraad aanwezig zijn op de receptie van Prins Marcel I op zaterdag 14 februari. Aansluitend zullen wij ons mede-dorpsraadlid Theo Linskens feliciteren met de aan hem ver leende "Orde van Verdienste". Krachtens een landelijke regeling is voortaan een bouwvergunning vereist voor plaatsing van speeltoestellen op speelterreinen. De gemeente Venray is in deze nog terughoudend o.m. vanwege de hieruit voortvloeiende ver plichting aan legeskosten. De aandacht van Openbare Werken is gevraagd voor de verhoogde inrit Mgr. Hanssenstraat Wester Thienweg. In de Mgr. Hanssenstraat zal enige lage beplanting worden aangebracht. De bloembak bij de Rabobank (hoek Watermolenstraat) zal na verplaatsing telefooncel/brievenbus (in de nieuwe abri) worden verplaatst naar de overkant van de Watermolenstraat. Dit verbetert het uitzicht voor het links en rechts afslaand verkeer komend uit de Watermolenstraat. Ons bereiken berichten dat er schot zit in het overleg tussen gemeente en grondeigenaren. Hopelijk komt het nieuwe bestemmingsplan binnen niet al te lange tijd van de grond. De informatiebijeenkomst op het gemeentehuis op 26 januari j.l. over de TBS kliniek in Oostrum wordt als waardevol ervaren. Met een zekere vol doening stellen wij vast dat velen uit Oostrum aanwezig waren. Via de pers nemen wij kennis van de oprichting van een actiegroep in het kader van de geplande vestiging van een resocialisatiecomplex (3 woon eenheden) op het St. Annaterrein in Venray. Informeel werd vernomen dat een afvaardiging uit Venray (bestaande uit enkele leden van de dorpsraad, omwonenden Wanssumseweg, deputatie van de gemeente), wordt uitgenodigd voor een werkbezoek aan de TBS kliniek "de Kijvelanden" in Poortugaal. De mogelijke instelling van een "commissie omwonenden" vinden wij een goede zaak. Met meer dan ge wone belangstelling zullen wij de ontwikkelingen volgen. Vanaf 1 april a.s. zal het secretariaat van 't Oostrums Weekblad gevestigd zijn op het adres: Stationsweg 110 te Oostrum; tel. 586 637. Vanaf ge noemde datum zal de redactie bestaan uit: mevr. Jo Hermans-Niessen en mevr. Annie Vermeulen-Schreurs. Ook in 't Oostrums Weekblad zal hier van melding gemaakt worden. eerstvolgende vergadering Dinsdag 10 maart in zaal "de Karklingel". Verslaglegging: Jan Janssen, secretaris. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Stille Omgang 1998 Stille Omgang 1998 In de nacht van zaterdag 21 maart op zondag 22 maart a.s. wordt wederom de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar trekken enkele hon derden mensen, zowel jong als oud, uit Noord-Limburg en Oost-Brabant naar Amsterdam voor deze nachtelijke stille tocht. Na deze stille tocht is er

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5