AOSTRUMSE ZANGKOMPFNFF.I Al sinds enkele maanden is onze nieuwe dirigent Marcel Kuepers druk bezig met de opbouw van een nieuw repertoir voor de kompeneej. Ook het bijhou den van het oude repertoir heeft zijn volle aandacht. De Aostrumse zang- kompeneej bestaat uit 17 enthousiaste zangers tw.: 6 bassen, 3 eerste teno ren, 4 tweede tenoren en 4 baritons. Aan de samenstelling van de partijen ziet u welke partij het meest snel aanvulling behoeft. In het gezellige zaaltje van het AMC te Oostrum oefent de kompeneej wekelijks van 21.00 tot 23.00 uur. We zouden het bijzonder op prijs stellen als u eens een repetitie kwam bijwonen. Uiteraard zijn ook zangers van buiten Oostrum welkom. Ik weet zeker dat u zich spoedig zult thuisvoelen bij dit gezelschap dat jaarlijks 15 optredens verzorgt. De sfeer tijdens - maar vooral ook na de repetitie is goed. P Neem nu die stap eens en laat je niet afschrikken door je eigen gedachten dat je toch niet kunt zingen. Laat dat maar aan onze dirigent Marcel over. Om te kunnen zingen is noten lezen geen vereiste. De leden en dirigent van de Aostrumse zangkompeneej rekenen op u. Voor informatie kunt u contact opnemen met tel.nr. 0478 - 58 35 64. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aanvang H. Mis: 19.00 uur!!! r Aanvang quiz: 20.00 uur We gaan op 18 maart voor onze jaarlijkse bedevaart naar de Smakt. Na de mis gaan we gezamenlijk naar het Pelgrimshuis. Enkele dames hebben een leuke quiz voor ons in elkaar gezet! Het belooft een gezellige avond te wor den. Vertrek: OVB-leden: 18.30 uur per fiets vanaf de Rabobank (of op eigen gelegenheid). LVB-leden: per auto. Heb je geen vervoer, bel dan Tonny Duyn (tel. 58 43 96). L.V.B. en O.V.B. - leden Bedevaart Smakt Datum: woensdag 18 maart 23

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 23