Kerkdiensten O.L. Vrouw Genboorte Parochie Oostrum 7-15 maart Zaterdag 19.00 u. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 08.30 u. 10.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u 09.00 u Zaterdag 19.00 u GEZINSMIS - Thema: VASTEN Marietje Nooijen (namens de ouderen van de Water molenstraat en Gildestraat), Overl. ouders Jans-Ver- heggen, Gerrit Reintjes, gest. jaardienst Wies Jans sen, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Vader Raedts, Lucie Raedts, gest. jaardienst overl. familie Raedts-Verhees, gest. jaardienst Gerrit Rutten (Koor Harmony) Mie Staaks Hermans Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de Parochie (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Pierre Wolters Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor 'n goede uitkomst, gest. jaardienst Theodoor Camps en echtgenote Pierre Vandevenne, Truus Vandevenne-Vermeulen, Harry Vermeulen en overl. familie, gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps, zes wekendienst Toon Perenboom, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. Daan en Derik Gloudemans, gebr. Kessels Annemiek Moraal, Danielle Wijnen, Mieke van Bracht, Anneke Denissen 10.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Geertje de Kleijn, Brandy van Dyck o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oostrum bedankt! Dinsdag 24 februari was voor ons en onze familie een onvergetelijke dag. Het afhalen van huis door Ut Göt, de grote opkomst, veel cadeau s en snoep, het kon maar niet op. Daarom willen we iedereen hartstikke bedan ken, met name de organisatie van het jeugdcarnaval, de buurt, joekskapel Ut Göt, Prins Frank III, Vorst Tom, Nar Edwin en de meisjes van de raad. Ver der alle grote en kleine mensen die op onze receptie kwamen. Nogmaals bedankt! Jeugdboerenbruidspaar Danielle en Yvo 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11