limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Lezing voetreflexzönetherapie Datum: donderdag 5 maart Aanvang: 20.00 uur Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Deze lezing zal o.a. gaan over het ontstaan van deze therapie, de ontwikke ling ervan, maar bovenal over de waarde van deze therapie in onze huidige tijd. Een tijd van veel ziekten en ongemakken. Voetreflexzönetherapie is een erg oude therapie, die al zeer lang geleden werd beoefend door indianen en in o.a. Europa. Het principe is gebaseerd op het volgende: - leder lichaamsdeel heeft een reflexgebied op de voet. - Is er een stoornis in het lichaamsdeel dan manifesteert zich dat in/op de voet. - De diagnose wordt gesteld op/aan de voet. - De verstoorde reflexzöne op/in de voet wordt behandeld t.b.v. het aange dane lichaamsdeel. Reflexzönetherapie kent geen neveneffecten die schadelijk zijn. Ook introducés zijn van harte welkom. Zij betalen 5,- voor deze avond. Culturele Kringavond Datum: maandag 9 maart Plaats: schouwburg "de Beejekurf" te Venray Aanvang: 19.30 uur Programma 19.30 u. Welkomstwoord door kringvoorzitster. Aansluitend een inleiding door mevr. G. Schepers uit Linne over ons jaarthema: "Werk en zorg, een nieuwe balans". 20.45 u. Toneelstukje "Geraniums en perzikthee" door afd. Oirlo. 21.15 u. Pauze. Na de pauze worden er verschillende toneelstukjes/zang/playback door di verse afdelingen opgevoerd. 23.00 u. Sluiting. U kunt zich voor deze avond opgeven op de avond van voetzoolreflex- therapie. Opgave uiterlijk t/m donderdag 5 maart, bij Tonny Duyn, tel. 58 43 96. 13 ^Öeslote^ Ai TM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13