Weejjong-liere dur Aostrum en, op de derde plaats het groepje De zigeuners en op de vierde plaats Wij willen een ramp. Bij de categorie groepen tot en met vier personen sprong voor aal tot grote vreugde van Prins Marcel de groep Holt(h)ackers in het oog met op de tweede plaats de groep De Aid Prinse. op de voet gevolgd door de groep Weej hebbe enne PentiUm. De eerste plaats in de categorie 5 tot en met 14 personen werd ingenomen door de groep trekpoppen Weej trekke dur de Straote. Op de tweede plaats werd beslag gelegd door de groep de hekseketel. De derde plaats was voor de lafste processierups. Bij de categorie groter dan 15 personen bezette de zeer kleu rige en bewegingsvol door elkaar stapelende groep Mit dees daag de eerste plaats. Een eervolle tweede plaats was wegge legd voor de elk jaar weer verrassende groep megjes van de raod Weej zien echte Mate, terwijl de derde plaats werd inge nomen door buurtvereniging Vriendschap door samenwerking met hun kijk op De geboortegolf beej de Raod. In de categorie eenlingen en paren was Nao regen kumt zonneschien nummer een. De tweede plaats was voor Mgr. Hanssenstraat, de derde plaats voor een beeldige aanwinst, de vierde plaats voor TBS kliniek, de vijfde plaats voor bloembakken randerade, en de zesde plaats voor de cristoffelgirls. De Karklungels hadden de mooiste wagen met als thema ut is wer tied urn te biêste, gevolgd op de tweede plaats door joekskapel ut Göt als blaozers en natuurlijk hartstikke live. Zowel de prinsewagen van Marcel I, als de jeugdprinsewagen van Prins Frank III waren bijzonder fraai en professioneel uitge voerd en zullen ongetwijfeld hoge ogen gooien in de optocht van Venray op carnavalsmaandag. Al met al een schitterende optocht in een schitterende entou rage met zeer veel en uitgelaten publiek in een lenteachtig Oostrum. 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11