Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 14-22 februari Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Jeu Arts, gest. jaardienst overl. familie van Heijster, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Mie Staaks-Hermans Uit dankbaarheid bij 'n 40-jarig huwelijk, Guido Jans sen, Harrie Claessens, Piet van Hout, (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Bert Daniëls en overl. familie (Met Rozenkransgebed) Voor de vrede in de wereld Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan god, schepper van alle leven Voor 'n goede uitkomst Frits v.d. Berg (namens de bewoners v.d. Valken- kampstr.), Thei Hendrix, overl. ouders Houwen- Jacobs, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, (koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. Familie Gloudemans Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens 10.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Kelly Willems, Brandy van Dyck -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o i Maria Basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum Basisschool mededeling over het aanmelden van leerlingen Tot op heden was het gebruikelijk dat kinderen die nog 4 jaar moesten wor den op een in januari vastgestelde datum aangemeld konden worden voor het nieuwe schooljaar. Door wijzigingen in het aannamebeleid voor de ka tholieke basisscholen in de gemeente Venray komt er m.i.v. dit kalenderjaar één aanmeldingsdatum die voor alle basisscholen gelijk is. Naar verwachting zal deze datum in de maand maart gepland worden. Wij houden u op de hooogte.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5