Financiën en Economische zaken Een werkgroep die zich bezig houdt met aspecten die te maken hebben ge meentelijke zaken op financieel/economische gebied. Volkshuisvesting, ruimtelijke Ordening en Grondbedrijf De leden van deze werkgroep houden de ontwikkeling met betrekking tot woningbouw, bestemmingsplannen en grondtransacties in het oog. Profiel van de leden van de Dorpsraad en werkgroepen De Dorpsraad verwacht dat inwoners van Oostrum die zich kandidaat stellen voor Dorpsraad of voor werkgroepen: belangstelling hebben en zich betrokken voelen bij zaken aangaande de Oostrumse gemeenschap. zich actief zullen inzetten voor het bereiken van de doelstellingvan de Dorpsraad. zich actief zullen informeren en laten informeren inzake gemeentelijke aangelegenheden die van belang kunnen zijn voor de Oostrumse ge meenschap. in werkgroepen een bijdrage leveren aan de taakstelling van de werk groepen. zich actief zullen inzetten bij de uitvoering van taken van de Dorpsraad en/of werkgroepen alsmede hun vergaderingen zullen bezoeken. Samenstelling van de Dorpsraad Volgens de statuten van de Dorpsraad kunnen alleen inwoners van het kerk dorp Oostrum zitting nemen in de Dorpsraad. De leden worden gekozen middels het uitschrijven van verkiezingen: bij tus sentijdse vacatures kan de Dorpsraad leden benoemen. Inwoners van Oostrum kunnen zich op persoonlijke titel kandidaat stellen: eveneens worden in Oostrum zetelende verenigingen uitgenodigd kandida ten te stellen. Ook verenigingskandidaten dienen in Oostrum te wonen. Belangstellenden kunnen zich kandidaat stellen tot uiterlijk 1 maart 1998 door invulling van de strook die u deze week en de komende weken in het Oostrums Weekblad aan zult treffen. De Dorpsraad stelt het bijzonder op prijs indien u zich gaat aanmelden als kandidaat voor de verkiezingen. De Dorpsraad werkzaam ten behoeve van de leefbaarheid van de Oostrumse Gemeenschap 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7