Op dinsdag 24 februari zal dit stel tijdens een ouwerwets gezellige Boerebrulleft in de onecht verbonden worden. De optocht begint om 13.45 uur vanaf de Karklingel, waarna de bruiloft in het gemeenschapshuis wordt voortgezet. Om 16.10 uur wordt de afsluiting van de Jeugdcarnaval bezocht bij de Karklingel en vervolgens wordt een bezoek gebracht aan de Residen tie 't Allemans Café. Om 18.15 uur is er boeremoes in het Gemeenschaps huis, om 19.11 uur gevolgd door een receptie. Het boerebal begint om 20.30 uur. Nieuwsgierig naar het Boerebruidspaar 1998 kom dan naar het Aldewieverbal, waar eenieder de "Geboorte" van de Boerefamilie mee kan maken. Kaartjes voor de Boerebrulleft en het Boeremoes zijn vanaf 9 februari te ver krijgen op het adres: Randenrade 50, Oostrum. Tot ziens op het Aldewieverbal zaterdag 7 februari en de Boerebrulleft op dinsdag 24 februari. Entree en Boeremoes voor de Boerebrulleft op dinsdag 24 februari in het Gemeenschapshuis. Leden van CV "de Karklingels" hebben vrije entree voor de Boerebrulleft en het boerebal. Indien zij echter deel willen nemen aan de "Boeremoestafel" dan is de prijs hiervoor 8,- per persoon. (Afhalen of bestelling van kaartjes kan tot en met woensdag 18 febr.) Niet-leden: Entree boerebrulleft: 6,- pp. (incl. koffie en krentemik) Entree boerebal: 6,- pp. Boeremoes: 8,- pp. Kaartjes voor het boeremoes zijn tot uiterlijk woensdag 18 febr. te koop. Kombikaart voor niet-leden incl. boeremoes is 17,50 per persoon. Kaartjes voor de Boerebrulleft en boeremoes zijn verkrijgbaar op het adres: Randenrade 50 Peuter-Kiender- en Jeugdbals tijdens de Vastelaovend '98 De Jeugdbals in zaal "de Karklingel" zijn bestemd voor de jeugd vanaf Groep 7 of vergelijkbare leeftijd. Passe-partouts voor de jeugdbals in zaal 'de Karklingel" (incl. jeugdboerebrulleft kosten 7,50 pp. Deze zijn vanaf 9 febr. te koop bij de Rabobank te Oostrum. 26

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 26