hoeven te noteren, 'n onvergetelijk mooie en gelukkige dag. Maanden van opoffering en grote spanning waren eraan voorafgegaan, maar dat alles verdween in het niets en maakte plaats voor niet in woorden weer te geven vreugde, geluk en dankbaarheid. Op die dag werd hun gezin uitge breid met 'n schat van 'n kind, 'n gezond kind, 'n zoon, die door het leven zal gaan als DAAN Clephas, broertje van Bob Clephas. 'n Bijzonder welkom kind evenals hun eerste kind, waar ze al die maanden verlangend naar uit hebben gezien als bekroning en vrucht van hun grote, wederzijdse liefde. Maar in hun hart was er tegelijk ook 'n grote dankbaarheid tegenover de Schepper van alle leven, tegenover God, want zij zijn er zich van bewust dat zonder God hun lieve baby er niet zou zijn geweestzó levend,zó werkelijk als het daar in hun armen ligt hadden ze het zelf nooit kunnen maken. Samen staan ze nu voor 'n heerlijke, maar ook geweldige opdracht dit kind voor God op te voeden. Maar ook een reden om God heel dankbaar te zijn dat Hij jullie heeft uitverkoren om voor DAAN - jullie kind en tegelijk ook Gods kind - te mogen zorgen. Ongetwijfeld zullen jullie DAAN met heel veel liefde en zorg omringen en hem het allerbeste mee willen geven wat in jullie macht ligt, en omdat jullie ervan overtuigd zijn dat je daarvoor ook Gods hulp nodig hebt en jullie er te vens van overtuigd zijn dat een kind nergens meer en beter geborgen is dan in Gods hand, willen jullie DAAN al vanaf het begin in Gods handen leggen, aan God toevertrouwen door het doopsel. Alles wat in de doopscène bij de Jordaan over Jezus staat geschreven, gebeurt ook in elk doopsel: de hemel gaat open, de Geest daalt neer en God zegt: "Jij DAAN, bent mijn welbemind kind, in jou heb Ik al mijn behagen." DAAN is dan 'n Parel in Gods ogen. Ver geet dat nooit. Theo en Margriet, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe, grote rijkdom, met jullie tweede kind, met jullie zoon DAAN. Moge DAAN in jullie levenshouding, jullie voorbeeld en jullie omgaan met elkaar iets ontdekken van Gods over grote liefde. Moge DAAN jullie gelukkig samenzijn nog versterken en moge DAAN temidden van jullie opgroeien als 'n blij en gelukkig kind, als 'n dank baar kind voor jullie en voor God. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda 1998 07 febr. Aldewieverbal 10 febr. Openbare vergadering, Dorpsraad 12 febr. Jaarvergadering, Vlasbloem 12 febr. Aostrumse zangkompeneej, optreden Schuttersveld Venray 14 febr. Receptie Prins 14 febr. Aostrumse zangkompeneej optreden Beukenrode 15 febr. Generale repetitie carnavalsconcert, Harmonie 16 febr. Carnavalsconcert, Harmonie 12

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 12