Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Zondag 08.30 u 10.00 u 31 januari - 8 februari Zaterdag 19.00 u. Frits v.d. Berg, Nel v.d. Berg-Linskens, Thei Hendrix, Jac v.d. Munckhof, Nel Basten-Janssen, Martin Moorrees en Wim Versleijen, overl. ouders Janssen- Arts en Ger Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Toon Janssen, Mie Staaks-Hermans Anna Heldens-Kleuskens, overl. ouders Hendrix- Geurts, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Petronella Maria Kusters-v.d. Berg (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oos trum Woensdag 09.00 u. Overl. familie Heijster, voor 'n goede uitkomst (met Rozenkransgebed) Voor 'n zieke Maandag Dinsdag 09.00 u 09.00 u Donderdag Vrijdag 09.00 u Zaterdag 08.30 u 09.00 u 19.00 u Eerste vrijdag van de maand Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Wim Keijsers, Giel Venne kens en echtgenote en wederzijdse familie, Piet Janssen en overl. familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Gebr. Kessels, Lennart Peeters, Bas Vermeulen Zondag 08.30 u. Niki Emons, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens 10.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Kelly Willems, Floortje Gloudemans Maandelijkse Collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Helpt U 'n beetje mee om ook in de wintermaanden onze kerk behaaglijk warm te houden?! uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7