Woensdag 4 febr. 18.30 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda februari 07 febr. Ophalen oud papier 07 febr. Eikenhofkapel Aide Wieverbal 12 febr. Bestuursvergadering 14 febr. Eikenhofkapel receptie Prins 15 febr. Generale repetitie carnavalsconcert 16 febr. Carnavalsconcert 22 febr. Carnavalsoptocht Oostrum 23 febr. Carnavalsoptocht Venray 24 febr. Eikenhofkapel Boerebrulluft Solisten/ensemblewedstrijd Limburgs Bond van Tamboerkorpsen Op zondag 1 febr. zullen Tom Vermeulen en Mark Clephas als duo deel nemen aan deze wedstrijd die gehouden wordt te Roggel. De organisatie is in handen van drumband Amicitia uit Roggel. Tom en Mark spelen op kleine trom het stuk Marche en Dance van G. Bom- hof. De jurering is in handen van Jos Stoffels. Veel succes! Rommelmarkt Harmonie Sub Matris Tutela Gaarne willen wij u reeds nu attenderen op onze rommelmarkt op zondag 29 maart 1998, welke plaats zal vinden in het gemeenschapshuis. Zoals ook andere jaren halen wij op de zaterdag ervoor de door u beschik baar gestelde spullen op. Wij verzoeken u echter dringend geen grote meubelstukken meer aan te leveren. Denk hierbij aan grote kasten, bankstellen, bedden en matrassen. De verkoop van deze goederen is voor ons zeer moeilijk en loopt nauwelijks. Afvoeren van deze spullen brengt veel extra werk en kosten met zich mee. Kleinmeubelen blijven natuurlijk altijd welkom. Heeft u grote meubelstukken aan te bieden, neem dan eventueel contact op met de Cirkel in Venray. Na overleg met de Kringloopwinkel worden spullen bij u thuis opgehaald. Bij voorbaat dank voor uw medewerking en tot ziens op onze volgende rommelmarkt. Harmonie Sub Matris Tutela Kommissie Rommelmarkt -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5