gen van inwoners, verenigingen en andere instanties op elkaar af te stem men. De Dorpsraad is actief in de Oostrumse gemeenschap met een aantal jaarlijkse acties. De Dorpsraad is nauw betrokken en geeft deels uitvoering aan de werk zaamheden rond de verfraaiing van de dorpskern; o.a. Mgr. Hanssenstraat en dorpsplein. Waaruit bestaat de Dorpsraad? De Dorpsraad is samengesteld uit inwoners van Oostrum, al dan niet hiertoe voorgedragen door inwoners, verenigingen/of instantie uit Oostrum. De Dorpsraad is een stichting waarvan de leden van de raad het bestuur vormen; de raad bestaat uit maximaal 15 leden. De Dorpsraad heeft uit haar leden een dagelijks bestuur gekozen. De Dorpsraad heeft werkgroepen ingesteld. Elke werkgroep heeft een eigen werkterrein. De resultaten van de activiteiten van de werkgroepen worden gerapporteerd aan de raad in de maandelijkse openbare Dorpsraads vergadering. Wie kan zitting nemen in de Dorpsraad? Tot lid van de Dorpsraad kunnen gekozen of benoemd worden: Inwor ars van het kerkdorp Oostrum die achttien jaar of ouder zijn. Wie kan zich kandidaat stellen? Alle inwoners van Oostrum die achttien jaar of ouder zijn kunnen zich kandi daat stellen. Ook alle in Oostrum gevestigde verenigingen hebben het recht kandidaten te stellen. Deze kandidaten vertegenwoordigen niet de betreffende vereniging maar nemen zitting zonder last van ruggespraak. Tot slot In een volgende informatie zal aandacht worden geschonken aan de werk groepen en aan de wijze waarop men zijn belangstelling als (kandidaat) lid kenbaar kan maken. De in Oostrum gevestigde verenigingen ontvangen deze week een schriftelijke uitnodiging kandidaten te stellen. Dorpsraad Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE3 °OOSTRUM Zondag 1 febr. Solistenconcours te Roggel LBT Maandag 2 febr. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest 3 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3