.P^OArN/W^lSv^R^NIGInG OqStRuM Marcel Holtackers Prins van C.V. "de KARKLINGELS" Het aftreden van Prins Dave 1 was door de Aostrumse Aid Prinse prima verzorgd. Na zijn slot toespraak waarin hij zijn onderdanen uitvoerig bedankte werd hij getest op zijn reaktie snelheid als waterpolo-doelman. Vele schoten werden door hem gepareerd en hieruit bleek dat zijn reaktie tijdens zijn regeerperiode niet was afgenomen. Tevens werd op een ludieke manier zijn regeerperiode als Dave I uit gebeeld. Hierna werd hij officieel opgenomen in de A.A.P.. Hierna moest het in grote getale opgekomen publiek een tijdje wachten op de nieuwe Prins. Maar hun geduld werd beloond. De bühne was inmiddels omgetoverd tot een drieluik. Hierin werden uitgebeeld xn drie-tal sprookjes n.l. sneeuwwitje - assepoester en doornroosje. Een schitterend decor, wisselende muziek en de 3 sprookjes eigentijds herschreven door Vorst Bert, met als verteller Math Arts, waren de ingrediënten voor een spectaculair uitkomen van de Prins. De ronddolende dwergen haalden uiteindelijk de "tovenaar" uit de zaal naar de bühne en deze zorgde voor een spannend eind. ledereen was er van overtuigd dat de Prins een van de dwergen zou zijn. Mis!!! Uit het huisje van "sneeuwwitje" sprong Prins Marcel I (Holtackers) te voorschijn. Het publiek reageerde heel enthousiast. Hierop volgde de installatie als Prins Marcel I. Na een geweldige speech kon hij samen met zijn vriendin Ingrid de felicitaties in ontvangst nemen. Samen met zijn vriendin Ingrid zal hij op zaterdag 14febr. a.s. recipieren van 19.33 uur tot 21.33 uur in het gemeenschapshuis. 17 STRUM D"

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17