Naar aanleiding van vragen zullen wij bij de gemeente informeren of het mogelijk is om de geplande abri bij het pand Mgr. Hanssenstraat 47 (tegenover de kerk) voorlopig achterwege te laten. Wij vermoeden dat er weinig behoefte is aan een abri op deze plaats; ook zal het naar verwach ting geen verfraaiing betekenen van de Mgr. Hanssenstraat. De Sinterklaasintocht is ook dit jaar goed verlopen. De traditionele aan komst per trein werd gemist. Ongetwijfeld zal de traditie volgend jaar in ere hersteld worden. Vóór kerstmis zullen de kerstpakketten bezorgd worden bij de hoogbejaarden en langdurig zieken. In de vacature bestuurslid Stg. Gemeenschapshuis is nog niet voorzien. Ook kandidaten buiten de dorpsraad zijn welkom. Er wordt een commissie gevormd bestaande uit Joos Linskens, Sjaak Schuurmans en Toon van Soest die dorpsraadsverkiezingen 1998 zal voorbereiden. Steeds meer taken worden doorgeschoven naar de dorps raad. In toenemende mate zullen deze taken bestaan uit een advies functie. Wij hopen dan ook dat er ruime animo zal bestaan om tezijnertijd deel uit te maken van de dorpsraad. Publicaties hieromtrent volgen nog. De dorpsraad hecht grote waarde aan een eigen onderkomen voor de jeugd. Wij zullen dan ook indien nodig bij de gemeente pleiten voor het beschikbaar stellen van fondsen, die een normaal functioneren van jeugd- activiteiten in de Oude Watermolen mogelijk maken zonder daarbij de om wonenden onnodige overlast te bezorgen. Ook dit jaar zullen wij een verlichte kerstboom plaatsen op het dorpsplein. Eerstvolgende vergadering: 13 januari a.s. in Restaurant Bowling Venray, Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM HARMONIE Donderdag 8 jan. 20.30 u. Bestuursvergadering Zondag 11 jan. Eikenhofkapel liedjesmiddag Maandag 12 jan. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 14 jan. 18.30 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda januari 16/17 jan. Eikenhofkapel zittingen 24 jan. Eikenhofkapel Prinsenbal 5 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5