Agenda 1. Opening. 2. Notulen van de vergadering van 9 december 1997. 3. Ingekomen Stukken/Mededelingen. 4. Dorpsradenoverleg. 5. Verslag Kommissies: VROM; Openb. Werken; Financiën en Welzijn. 6. Renovatie Mgr. Hanssenstraat. 7. Oostrums Weekblad. 8. Nieuwe inwoners. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum dd. 9 december 1997. Wij betreuren in ernstige mate de negatieve publicatie in de Limburger aangaande Oostrum en de TBS-kliniek. Via de pers vernamen wij dat in januari/februari 1998 een informatiebijeenkomst zal plaatsvinden in Oos trum. Zodra de definitieve datum bekend is, zullen wij dit in 't Oostrums Weekblad publiceren. Uit een gemeentelijke commissievergadering heb ben wij vernomen dat er sprake is van een lokatiewijziging; namelijk op het terrein van "de Wendel (voorheen Nieuw Spraelandt)". Op een vraag uit de vergadering wordt geantwoord dat er geen zebra oversteekplaats in de Mgr. Hanssenstraat zal worden aangebracht. De niveauverschillen in het wegdek zijn naar verwachting van verkeersdes- kundigen dermate snelheidsremmend dat een dergelijke extra voorziening overbodig is. In de vergadering van 10 februari zal de hr. Fr. Ruyten met ons van ge dachten wisselen omtrent de organisatie van de regionale monumenten dag 1998 in Oostrum. De vraag van een tweetal ondernemers om de mogelijkheden te onder zoeken om een extra parkeergelegenheid te scheppen op het braak liggend terrein bij de NS-overweg hebben wij doorgeleid naar de ge meente. Dit is thans in onderzoek. Op zaterdag 10 januari zal de kerstboomversnippering plaatsvinden op het sportterrein bij de Oude Watermolen. De op verzoek van de gemeente ingelaste vergadering van het dorps radenoverleg over in hoofdzaak de woningbouw in de kerkdorpen heeft nauwelijks nieuwe gezichtspunten opgeleverd. Dit wordt plaatselijk zeer betreurd. Wederom is aangedrongen op de noodzaak van de nieuwbouw in de dorpen. In de Watemolenstraat zal de bak met strooizout worden geplaatst. Via een afzonderlijk artikel in 't Oostrums Weekblad zullen wij hieraan aan dacht schenken.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3