van de Venne en Hans van Dijk. Door penalty-schieten werd Edmond eerste en Hans tweede. In de halve finales wist Wilfried overtuigend Edmond te verslaan, en won Hans van Twan. De finale-wedstrijd was, door de ondraaglijke spanning, van mindere kwaliteit (of was het de klok die richting 23.30 uur tikte). Uiteindelijk was het Wilfried die het tournooi van 1997 won. Eindstand: 1W. Denissen 9. G. Vermeulen 2. H. van Dijk 10. J. Wijnhoven 3. T. van Enckevort 11B. Leyssen 4. E. van de Venne 12. S. Martens 5. T. van de Venne 13. W. Kleuskens 6. J. Selder 14. R. Leyssen 7. W. Creemers 15. G'. de Haart 8. M. van Dijk 16. H. Lenssen De poedelprijs geschonken door W. Creemers, werd dit jaar in de wacht ge sleept door R. Leyssen. Liefst 4 spelers hadden dit jaar de hoogste serie. Door wederom penalty-schieten was het Geert de Haart die met de prijs aan de haal ging. En tot slot de kortste partij. Deze was voor een tournooi als het onze, van bijzonder gehalte. Met een gemiddelde van 1.666 (het hoogste vanaf het begin in 1987) was het Jo Wijnhoven, die even bij de beste drie- banders ter wereld mocht behoren. Dit was tevens een evenaring van het 8 jaar oude record van de kortste partij, op naam van ondergetekende. Tot slot was er voor de genodigde gelegenheid om het tournooi pikant af te sluiten. Wat mij nog rest is om namens bestuur en leden van SNA, iedereen een voerspoedig 1998 te wensen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Mensen bedankt!!!!!!!! De LVB bedankt iedereen die spontaan heeft meegewerkt aan de wafelactie van 29 december j.l. Mensen die de wafels bakten, bedankt. Mensen die de wafels verkochten, bedankt. Mensen die de wafels kochten, bedankt. Helaas waren de wafels op en hebben we niet alle straten gehad, maar volgend jaar komt u als eerste aan de beurt. Bovendien wenst de LVB alle mensen een gezond en voorspoedig 1998 toe! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17