Grote vreugde en dankbaarheid in 3 gezinnen om een kindeke dat ge boren is! Mijn excuus dat dit vreugdevolle nieuws van zovelen nu pas vermeld staat in het Oostrums Weekblad. Het ging niet eerder. Ruime tijd voor Kerstmis moesten de kerkberichten voor de drie komende weken bij de drukker be zorgd zijn en toen had ik de geboortekaartjes nog niet binnen. Maar al is het dan ook wat laat, mijn wensen en felicitaties zijn bijzonder hartelijk gemeend. Het eerste geboortekaartje kwam van Eric en Lilian Bloemen van Buitenhof 6, zij waren overgelukkig met hun eerste kind, een zoon MARTIJN, een wonder zoals zijzelf het noemden. Het tweede geboortekaartje kwam van Frank en Marly Driessen-de Haart van Vlasakker 3. Zij zijn de schatrijke ouders geworden van een tweeling, twee zonen: REMCO en LUCAS, broertjes van Eline. En het derde geboortekaartje kwam van Maarten en Annemie Arts-Arts van Hoefslag 7 ook zij zijn overgelukkig met hun tweede kind, een zoon JEROEN, broertje van Jessie. "Er is een kindeke geboren...." We hebben dit lied al weken vóór Kerstmis op vele plaatsen horen zingen, en het bracht je in 4n heerlijke stemming. Maar voor Eric en Lilian, voor Frank en Marly, voor Maarten en Annemie moet dit lied nog heerlijker geklonken hebben omdat ook nog bij henzelf een kindeke geboren werd. Zij hebben het met vreugde en muziek in hun huiselijke kring verwelkomd. Ze zijn allen bijzonder gelukkig en God dankbaar dat Hij hun wens weer in vervulling heeft doen gaan. Iedere geboorte is immers een wonder, het is een moment waarop God en mens elkaar raken. Zij moeten het toch geweldig vinden dat zij door God weer uitverkoren zijn om voor hun kind te zorgen, het op te voeden namens God en naar God toe. Daarom is het voor hen ook vanzelfsprekend dat zij hun kind dicht bij de Bron van het echte, ware leven brengen. Vóórdat dit kind zelf iets heeft kunnen doen, vóórdat het er zelf weet van heeft, wordt dit kind al overweldigd met goddelijke genade, want dat is toch de betekenis van het Sacrament van het Doopsel. Eric en Lilian, Frank en Marly, Maarten en Annemie, allen van harte gefelici teerd met jullie heerlijk Godsgeschenk. Moge MARTIJN, REMCO, LUCAS, en JEROEN jullie gelukkig samenzijn nog versterken en zonniger maken en mogen zij zelf als gezonde en ge lukkige kinderen opgroeien in jullie huiselijke kring en 'n zonnige, heerlijke toekomst tegemoet gaan. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11