Misdienaarsbeurten Zondag 4 jan. 08.30 u. Merijn, Daan en Derik Gloudemans 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk, warm aanbevolen om 'n verwarmde kerk te behouden. Kerstgeschenk Denkt U ook nog aan het Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens? R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Adm. Gezinsbijdragen Nog een tiental dagen en het jaar 1997 is alweer voorbij. Een tijdstip waarop -> de voorbereidende werkzaamheden voor het opmaken van de jaarrekening reeds in gang zijn gezet. Ook dit jaar verklaarden velen zich bereid om een bijdrage beschikbaar te stellen voor onze parochie, 'n Toezegging die wij zeer waarderen. Zonder Uw medewerking kunnen wij echt niet. Met voldoening stellen wij vast dat wij van velen reeds een bijdrage ont vangen hebben, waarvoor onze oprechte dank. Wellicht dat een aantal van U de gedane toezegging vergeten is. Vandaar deze herinnering. U kunt Uw vrijwillige bijdrage voldoen door naar keuze: overboeking ten gunste van bankrekening 14.00.01.832 ten name van Par. O.L. Vrouw Geboorte inz. Adm. Gezinsbijdragen bij de Rabobank Venray- Oostrum. overboeking ten gunste van postbanknummer 106.85.14 ten name van Rabobank Venray-Oostrum met vermelding bankrekeningnr. 14.00.01.832 ten name van Par. O.L. Vrouw Geboorte inz. Adm. Gezinsbijdragen. door deponering van een enveloppe in een speciaal hiervoor bestemde offerblok achter in de kerk. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. Het is ook mogelijk Uw jaarlijks terugkerende bijdrage te voldoen via een lijf renteovereenkomst. Dat betekent voor U een financieel voordeel vanwege fiscale aftrekbaarheid. Voor informatie kunt U kontakt opnemen met: J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum; tel. 583555. Gaarne maak ik van de gelegenheid gebruik U allen 'n Zalig Kerstfeest en een Voorspoedig 1998 toe te wensen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9