Achates 5 - Oostrum 5 4 -1 (2 0) Helaas niet de afsluiting van 1997 die we hoopten en eerlijk gezegd ook niet verdienden. Gezien het wedstrijdbeeld was de nederlaag verdiend, doch ge zien 't spel van de laatste weken niet. Achates begon prima en toonde aan een surplus aan individuele kwaliteiten te hebben tegenover de routine van Oostrum. Gaandeweg kreeg Oostrum het toch steeds moeilijker omdat de tegenstander het slim speelde. Doordat het veld loodzwaar was en Achates het veld "groot" hield moest Oostrum veel meters maken en dat ligt de ploeg niet. Achates scoorde voor rust dan ook 2 keer en op die stand viel niks af te dingen. Direct na rust probeerde Oostrum nog wel de bakens te verzetten doch dit lukte niet. Achates was beter en drukte dit ook in de score uit. A. Unal scoorde nog wel tegen maar dat was alleen nog voor de statis tieken. Een 4 -1 nederlaag die de verhoudingen vandaag goed weergaven. Bram, Alladin en Thijs bedankt voor de inzet. Volgende week om 10.00 uur alleen nu in de zaal van St. Servatius. Namens Oostrum 5 wens ik iedereen prettige kerstdagen en een fantastisch 1998. Broeder Newin Veteranen Oostrum Uitslag zat. 20-12-97 Oostrum - Baarlo 0-3 Programma zat. 27-12-97 Castenray- Oostrum aanvang 15.00 u. vertrek 14.15 u. Oostrum - Baarlo 0 - 3 (0-2) Oostrum begon veel te lief tegen een fel goed combinerend Baarlo wat de Baarlonaren de ene kans na de andere bracht. Al na 6 minuten kon een voorzet ingekopt worden door Baarlo 0 -1Precies 3 minuten later een schot door het hart van onze verdediging op doel hoppa 0 - 2. Ik hield mijn hart vast en dacht als het maar weer niet zo gaat als vorige week. Gelukkig was dit niet en Oos-trum kon zich langzaam onder de druk van Baarlo uitvoetballen, wat tot enkele kleine kansjes leidde, die echter geen doel troffen. Na de rust ging het weer iets beter een doelpunt voor ons was dan ook verdiend geweest. Maar zoals vaak scoort de tegenstander onder druk, Baarlo deed dit ook en ging met een 0-3 winst op zak richting huiswaarts. Henk en Theo bedankt voor de (goede) leiding, Moniek en Hans voor de kantinedienst, Peter en Thijs voor de inzet. Rest mij nog iedereen te bedanken die ons afgelopen jaar heeft uitgeholpen, het bestuur van Oostrum en speciaal Marjan en Henri als spelershome van de veteranen. Fijne Feestdagen en een gezond en sportief 1998. Pierre Ps 10 januari 1998 is onze eerste wedstrijd uit: Lüllingen - Oostrum. 14

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14