Eöv Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 L" pi Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Uitslagen zondag 21 december: TOP 1 - Oostrum 1 2-0 HRC 3 - Oostrum 3 1-5 Achates 5 - Oostrum 5 4 -1 TOP 1 - Oostrum 1 2-0 Oostrum heeft de laatste wedstrijd van 1997 onnodig verloren en drie punten in Tienray gelaten. De eerste helft verzuimde Oostrum een aantal riante kan sen om te zetten in doelpunten en had hiermee het publiek dat ondanks het slechte weer, toch weer talrijk aanwezig was kunnen bedanken. Oostrum speelde deze zondag niet geweldig, maar was zeker in de eerste helft beter dan de thuisploeg. De verslaggever kan een handvol spelers opnoemen die Oostrum op voorsprong hadden kunnen zetten, maar geen van hen slaagde hierin. Zo ging de rust met een gelijke stand in, terwijl een voorsprong van 2 of 3 doelpunten mogelijk was geweest. De tweede helft begon als een koude douche voor Oostrum, wat overigens perfect aansloot bij de weers omstandigheden. Door twee doelpunten in de eerste vijf minuten, waarvan 1 via een fraaie vrije trap, kwam TOP op voorsprong. Hierna was het doek ge vallen en Oostrum was niet bij machte de wedstrijd naar haar hand te zetten. Kansen waren er sporadisch en uit de counters had TOP de voorsprong zelfs uit kunnen bouwen. Al met al een wedstrijd om snel te vergeten en had Oostrum de nederlaag volledig aan zichzelf te wijten. De winterstop is nu be gonnen en duurt tot 24 januari, wanneer Swolgense Boys op bezoek komt. Het bestuur van V. V. Oostrum deelt mede dat de kontrakten met jeugd trainer Marcel Lenssen en seniorentrainer Jozef Sasabone beide met één jaar verlengd zijn. Het bestuur van V.V. Oostrum wenst al haar leden, sponsoren en andere relaties: Prettige feestdagen en een getufcfig; gezond en sportief1998 toe 13 Senioren:

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 13