I> p familie, vrienden en kennissen, om zich helemaal in te zetten en te geven voor de armsten in de wereld, leder jaar hebben de bewoners van Oostrum haar nog een vorstelijk Kerstgeschenk kunnen aanbieden in de vorm van een bedrag geld dat haar persoonlijk wordt overhandigd. Als we allen een steentje bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag over maken. U kunt Uw bijdrage vanaf zaterdag storten in de offerblok achter in de Mariakapel. Vergeet haar niet, zoals zij ook ons nooit vergeet in haar ge bed, dat blijkt steeds weer uit haar dankbriefje. Kerstmis Het Kerstfeest kan voor ons een genadevolle gelegenheid zijn om tot een juiste verhouding met God te komen. Het Kerstfeest nodigt ons uit tot ver trouwen en overgave. Als God zich aan ons openbaart in de gestalte van een kind, hoeven we voor Hem geen angst te hebben. Dit kind steekt geen gepantserde vuist op, dit Kind nodigt ons uit tot vertrouwen in God, want in dit Kind wordt heel de goedheid en mensenliefde van God zichtbaar. Wie gelooft in die liefde van God, die stelt God geen vragen meer. Ik wens U dat U in deze dagen mensen mag ontmoeten die zo vol van geloof zijn, dat U door hen mag ervaren dat God met U is. Ik hoop ook dat UZelf misschien zo een mens mag zijn of worden voor anderen, zodat zij in U iets van Gods nabijheid mogen ervaren. ZALIG KERSTFEEST! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Op vrijdag 16 jan. en zaterdag 17 jan. 1998 worden weer de zittingsavonden in Oostrum gehouden. De kaartverkoop is als volgt: Zondag 21 dec. - Afhalen zittingskaartjes voor de leden vanaf 11.00 uur tof 13.00 uur in 't Allemans Café Zondag 28 dec. - Vrije verkoop kaartjes in 't Allemans Café vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur Voor informatie: 0478 - 584 114 Ook op zondag 21 dec. en 28 dec. kan men zich aanmelden als lid van "de Karklingels". Als lid heeft men gratis toegang tot alle voorbals, een zittingsavond en alle andere vastelaovesbals. (Voor de zittingsavonden, op vrijdag 16 jan. en zaterdag 17 jan. 1998 dient men in het bezit te zijn van een entree bewijs) 9 Zittingen STRUM ^CAmAVA\5>vem\QHG OoSTRuM

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9