Vrijdag 26 december 08.30 u. Lennart Peeters, Willem Verheijen, Bas Vermeulen, Guus Op den Camp 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Zaterdag 27 december 19.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Annemiek Moraal, Danielle Wijnen Boeteviering Zaterdag en zondag voor Kerstmis -dus 20 en 21 december- is er onder alle H. Missen 'n Boeteviering, als voorbereiding op Kerstmis. We hebben allen nog wel iets goed te maken met God of met elkaar. De Kerkdiensten met de Kerstdagen De Kerstgezinsmis Deze viering is op woensdag -24 december-19.00 uur. Het thema van deze viering is: "OP ZOEK NAAR HET KIND VAN HET C LICHT". Veel kinderen van onze Basisschool doen actief mee aan deze vie ring. Het zal een viering worden met volop licht. Voor deze Gezinsmis zullen leden van onze Gezinsmis-Commissie U een boekje gratis aanbieden, waar in de volledige tekst van deze viering staat afgedrukt alsook de liederen die door allen kunnen worden meegezongen. Deze viering zal worden opge luisterd door ons koor Harmony en het versterkt jeugdorkest van onze Har monie. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek. Er zijn geen plaatsen gereserveerd, behalve de eerste banken voor de kinderen die actief meedoen aan deze viering. De Nachtmis Deze begint om 22.30 uur. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door ons Gemengd koor en onze Harmonie. Vanaf 22.00 uur Kerstmuziek. Eerste Kerstdag Donderdag -Eerste Kerstdag- is er maar één H. Mis en wel om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons koor Harmony. Tweede Kerstdag Tweede Kerstdag -vrijdag 26 december- is er 's morgens om 8.30 uur en stille H. Mis en de Hoogmis om 10.00 uur de Hoogmis, deze wordt op geluisterd door ons Herenkoor. Ziekencommunie ledereen die vanwege ziekte of ouderdom niet in staat is om met Kerstmis naar de Kerk te komen, stellen we graag in de gelegenheid om de H. Com munie thuis te ontvangen op de Eerste Kerstdag na de Hoogmis. Laat het even weten op de pastorie: tel. 581 254. Kerstgeschenk voor onze Oostrumse Missiezuster: Truus Lemmens. Laten we in de Kersttijd heel dicht bij haar zijn, bij onze dorpsgenote, die ge weldige zuster Truus Lemmens. Zij heeft ontzettend veel achtergelaten, haar 7

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7