Opnieuw leken de goals dicht getimmerd of te klein gebouwd. Na een half uur ging de strijd wat gelijker op, doch de kansen hadden de Rood-Witten. Op slag van rust was het dan toch raak. Een corner werd door G. Kunen ingekopt en door E. Broeren van dichtbij ingetikt, 1 - 0. Dit werd eenvoudig vastgehouden tot het rustsignaal zij het dat na dit doelpunt enkele BVV-ers hevig geïrriteerd het vervolg van de werdstrijd hervatten. Na de rust die tevens voor enige afkoeling van gemoederen zorgde, knoopte Oostrum de zak dicht. Eerst werd R. Pelzer vrij gezet voor de doelman en stuurde deze met een schijnbeweging het bekende bos in en tekende 2 - 0 aan. Oostrum kreeg prachtige kansen (zelfs een pingel) doch wist ze niet op de juiste waarde te schatten. In de 63e min. kwam letterlijk en figuurlijk het genade schot toen G. Kunen (in bloedvorm de laatste tijd) een bal vol op de pantoffel nam en de BVV-doelman alleen maar kon toekijken hoe de bal in de boven hoek plofte, 3 - 0. Hierna scoorde BW nog wel tegen maar echte opvallende gebeurtenissen waren er helaas op een ander vlak. Dit had onder andere 't gevolg dat BW maar met tien spelers eindigde. Aan het eind een 3 -1 zege waar niets op af te dingen viel al dachten er enkele iets anders over. Volgende week op bezoek bij Achates mits Koning Winter geen roet in het eten gooit. Joris, Ron en Herman bedankt voor het meespelen. Broeder Newin Veteranen Oostrum Uitslag zat. 13-12-97 SCVB - Oostrum vet. 9 -1 Programma zat. 20-12-97 Oostrum vet. - Baarlo Aanvang 15.00 uur Bijeenkomst 14.30 uur SVCB - Oostrum 9-1 (5-0) Je zou het aan de stand te zien niet zeggen maar het was geen schande om met deze cijfers te verliezen. Deze tegenstander was duidelijk een maatje te groot voor ons. Met snelle combinaties sneden ze door onze verdediging, waar Bas Künen alle zeilen moest bijzetten om nog wat te redden. Dit lukte hem vaak in de eerste helft. Toch moest hij zich 5 keer laten passeren. Na de rust een gelijk beeld SCVB scoorde nog vier maal, het was niet dat Oos trum niets kon doen, nee dat niet. We hadden wel degelijk kansen maar ja als het niet mee zit dan zit het scoren meestal ook niet mee. Tot de 14e mi nuut na rust was dit zo, toen kreeg Wim Aerts de bal aan de buitenzijde van de middenlijn, hij zag de SCVB keeper ver voor z'n doel stond en bedacht zich geen moment en schoot op doel en trof ook doel. Dit doelpunt was zo mooi dat het alle doelpunten die vandaag gemaakt werden liet verbleken. Jammer. Bas bedankt, het wordt voorlopig nog geen selectie: Volgende week tegen Baarlo tot dan. Pierre Ps. Marjan en Henri Proficiat en bedankt voor het mooie feest. 14

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14