ÖSTtóS Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 v. Broekhuizenstraat 29 Senioren: De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Uitslagen zondag 14 december: Merselo 1 - Oostrum 0 -1 Leunen 7 - Oostrum 4 2-1 Oostrum 5 - BW 3 3-1 Programma zondag 21 december: 8644 TOP 1 - Oostrum 1 19148HRC 3 -Oostrum 3 39371 Achates 5 - Oostrum 5 A. 14.30 u A. 10.30 u A. 13.00 u Merselo 1 - Oostrum 1 0-1 Ging de thuiswedstrijd tegen Merselo nog geflatteerd verloren, deze keer liet Oostrum zich niet de kaas van het brood eten. Deze overwinning betekende meteen de vierde op rij en volgende week tegen TOP is de laatste wedstrijd voor de winterstop. Misschien een mooie gelegenheid om deze reeks goed af te sluiten en met een gerust hart de winterstop in te gaan. In de openings fase was Merselo wat feller en de eerste kansen waren dan ook voor de thuisploeg. Oostrum nam geleidelijk het spel over, zeker wat de kansen be treft. Tot de rust was het een rommelige wedstrijd met veel kansen aan beide zijden. Beide ploegen hadden op zijn tijd Vrouwe Fortuna op hun hand, zodat de gelijke stand een terechte ruststand was. Ook de tweede helft leverde geen perfect voetbal op, maar wel veel inzet van beide zijden, waarbij wederom aan beide kanten voldoende scoringsmogelijkheden waren. Oostrum had de meeste kansen en in de loop van de wedstrijd legde het publiek zich al neer bij een gelijkspel. Tot de 78e minuut, waarin Rogier Martens vanaf 20 meter verwoestend uithaalde en de Merselo-goalie kans loos liet. De resterende minuten waren nog spannend met wederom kansen aan beide zijden. Zo behaalde Oostrum een zwaarbevochten overwinning, welke gezien het aantal kansen ook 2 - 3 of 3 - 4 had kunnen uitkomen. Sportieve revanche dus en een compliment voor de scheidsrechter, van wie alleen de gele kaart voor een Oostrum verdediger niet terecht was. Oostrum 5 - BW 3 3 - 1 (1 - 0) In deze wedstrijd tegen BW was Oostrum de duidelijk betere ploeg. Vooral in het eerste half uur werd BW onder de voet gelopen, maar ja scoren hel! 13 •/.V. r«v#v»v.r<

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 13