R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Administratie Gezinsbijdragen Het is alweer bijna medio december. Een tijdstip waarop de voorbereidende werkzaamheden voor het opmaken van de jaarrekening opgestart worden. Ook dit jaar verklaarden zeer velen zich bereid om een bijdrage beschikbaar te stellen aan onze parochie, 'n Toezegging, die wij zeer waarderen. Zonder Uw medewerking kunnen wij echt niet. Met voldoening stellen wij vast dat wij van velen reeds een bijdrage ontvangen hebben, waarvoor onze oprechte dank. Wellicht dat een aantal van U de gedane toezegging vergeten is. Vandaar deze herinnering. U kunt Uw vrijwillige bijdrage voldoen door naar keuze: Overboeking ten gunste van bankrekening 14.00.01.832 ten name van Administratie Gezinsbijdragen Parochie Oostrum bij de Rabobank Venray- Oostrum; Overboeking t.g.v. postbanknummer 106.85.14 ten name van de Rabo bank Venray-Oostrum met vermelding bankrekeningnr. 14.00.01.832 ten name van Adm. Gezinsbijdragen Parochie Oostrum; U kunt Uw bijdrage ook in een enveloppe deponeren in een speciaal hier voor bestemde offerblok achter in de kerk. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking! Het is ook mogelijk Uw jaarlijks terugkerende bijdrage te voldoen via een lijfrenteovereenkomst. Dat kan voor U een financieel voordeel betekenen vanwege de fiscale aftrekbaarheid. Voor meer informatie kunt U contact op nemen met: J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum; tel. 583 555. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ririr^ri Boerenbond Venray is een regionaal werkende coöpe- I L J I ratieve vereniging. Voor onze agrarische leden verzor- I I I I I gen wij de aan- en verkoop van diverse land- en tuinbouwbenodigdheden. Echter ook particulieren ma- Boerenbond ken veelvuldig gebruik van onze groeiende groene vak winkel. Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij daarom op zoek naar een: winkelmedewerker, welke zich thuis voelt in boven omschreven organi-satie. Goede kontaktuele eigenschappen en het vermogen om klantgericht te den ken, zien wij graag samen gaan in de persoon welke op enthousiaste en over tuigende wijze voor onze clientele klaar wil staan. Geboden worden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over deze funktie kunt U zich wenden tot de zaakvoerder dhr. J.Beaten (tel: 0478-513.555). Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan: Boerenbond Venray, Postbus 111, 5800 AC Venray. (bezoekadres: Zuivelweg 2e, Leunen) 17

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 17