Volharding 6 - Oostrum 5 0-4(0-1) Slecht spelen en toch 3 punten halen is ook een kunst. Dat bewees Oostrum 5 op deze natte, koude zondagmorgen in Vierlingsbeek. Oostrum en Volhar ding maakten er een gelijk opgaande pot van met weinig uitgespeelde kan sen. In de 16e min. kreeg Oostrum een corner. Deze werd slecht verwerkt bij Volharding en T. v. Kessel bedacht zich geen moment en joeg hem in de bovenhoek, 0 -1Hierna gebeurde er weinig meer wat op enig doordacht voetbal leek. Volharding en Oostrum kreeg alleen kansen uit klutsballen of weggevertjes. 0 -1 was de ruststand en na de rust ging Oostrum iets meer voetballen. Volharding kreeg het direct moeilijk. Toch waren de voorwaart- sen van Volharding soms levensgevaarlijk vanwege hun snelheid doch hen ontbrak de broodnodige techniek. In de 64e minuut werd A. Hogeboom vrij- gespeeld voor de doelman. Zijn bal belandde op de dwarsligger en de terug kaatsende bal werd door G. Kunen binnengewerkt, 0 - 2. Nu was het verzet definitief gebroken en werd de score gestaag opgevoerd. In de 79e min. draaide A. "Bombarda" Hogeboom zich weer eens vrij en knalde 0 - 3 bin nen. De 0 - 4 was van hoge kwaliteit, dat zelfs Volharding-spelers het doel punt met applaus begroetten. A. Hogeboom soleerde weer door de Volharding-defensie, lobde de bal over de laatste man en de doorgelopen A. Unal lobde de bal weer "in een tijd" over de verbouwereerde doelman, 0 - 4 dus. 0 - 5 en 0 - 6 Waren ook nog mogelijk doch 1 - 4 en 2 - 4 ook. Niet best, wel gewonnen. Zondag komt BW 3 op bezoek en hier moet iets recht gezet worden. Tot ziens, Tot Oostrum 5. Broeder Newin Veteranen Oostrum Uitslag zat. 6-12-97 EWC (Well) - Oostrum Programma zat. 13 - 12 -97 SVCB- Oostrum Aanvang 15.30 u. Vertrek 14.45 u. EWC (Well) - Oostrum 0 - 2 (0 - 1) Ik moest ver terug in de boeken om EWC als tegenstander terug te vinden. En wel naar 1985 toen verloren we met 6 -1Vandaag moesten we in een koud en nat Well proberen het er beter af te brengen. De eerste helft had Oostrum de wind mee en daar werd gretig gebruik van gemaakt. De ene aanval nog mooier dan de andere. Onze gelegenheids spits Sjef kon naar hartelust combineren met Wim en Ben enz. wat in de 18e minuut tot een doelpunt leidde van Ben Broeren, die al gezien had dat de linkerhoek de zwakste van de Well-goalie was. 0-1Na de rust kreeg Bas Kunen, die helemaal verkleumd was meer te doen, maar bij de enige echte kans van EWC stond hij goed. Oostrum zette steeds meer druk op de onzekere Well verdediging, wat bekroond werd met een doelpunt van Bert Linders 0 - 2. Valt nog te melden dat onze verdediging vandaag goed speelde en Mat

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14