Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 v. Broekhuizenstraat 29 Senioren De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Uitslagen zondag 7 december: Geysteren 1 - Oostrum 1 2-4 Oostrum 2 - Venray 5 4-2 HRC 3 - Oostrum 3 afgelast Volharding 6 - Oostrum 5 0-4 Programma zondag 14 december: 8579 Merselo 1 -Oostrum 1 A. 14.30 u. 19029Leunen6 - Oostrum 4 A. 11.00 u. 192830ostrum 5 - BW 3 A. 10.00 u. Geysteren 1- Oostrum 1 2-4 Oostrum begon goed aan deze streekderby en na 10 minuten was er al twee keer gescoord. Ook de thuisploeg had op dat moment een kans gehad dus het leek een spannende wedstrijd te worden. Na 6 minuten was het Marcel Holtackers die Oostrum op voorsprong bracht. Drie minuten later werd het zelfs 0 - 2 toen Rogier Martens op aangeven van Bas Kessels kon scoren. Hierna werd het spel steeds slechter en de scheidsrechter deelde in de ma laise. Teveel passes kwamen verkeerd aan en teveel overtredingen bleven onbestraft. De kansen die aan beide zijden ontstonden werden niet benut, tot dat de scheidsrechter op slag van rust Jorn Rongen bestrafte voor de 6 se conden regel. Geysteren nam dit cadeau dankbaar aan en kon zodoende met 1 - 2 gaan rusten. De tweede helft begon zoals de eerste eindigde. Slecht voetbal, veel overtredingen en te weinig fluitsignalen. Toen Bas Kessels in de 72e minuut Oostrum op 1 - 3 bracht leek de ban gebroken. Dit was dan ook tot aan de 86e minuut, waarin Geysteren uit een corner met een kopbal weer aansluiting vond. In de laatste minuut liet Marcel Holtackers het publiek toch nog even genieten van een mooie actie. Zijn actie langs vier spelers werd door René Bonte doeltreffend afgerond, zodat de stand alsnog een draaglijk karakter kreeg. Een minuut later had Oostrum nog een goede kans, maar het schot op doel werd gesmoord door het eindsignaal van de scheidsrech-ter. Zo werd deze wedstrijd verdiend gewonnen, maar zal het komende week tegen Merselo een stuk moeilijker zijn. Moraal van het verhaal van deze zon-dag is: ook slechte wedstrijden dienen gewonnen te worden en leveren drie punten op. 13 M v.'-Xv.'vi-M V.V.'.V.V.V.V.V

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 13