Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 6-14 december Zondag 08.30 u. 10.00 u. Zaterdag 19.00 u. Theij Hendrix, overl. familie Fleurkens-Broeks, Zes- wekendienst Frits v.d. Berg, Piet en Harry Hermans, Sjang Joosten, Mevr. Kusters-v.d. Berg, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans Jaardienst Lies Janssen-Wolters, gest. jaardienst overl. familie Claessens-Drabbels, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Ter ere van Maria Uit dankbaarheid bij 'n 89 ste verjaardag, Petronella Camps-v.d. Voort Woensdag 09.00 u. Piet Fleurkens, voor 'n goede uitkomst (Met Rozen kransgebed) Donderdag 09.00 u. Gest. jaardienst Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk 08.30 u. Uitstelling van het allerheilligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen T.e.v. Maria, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Noud v.d. Mortel, Merijn Gloudemans, Daan en Derik Zondag 08.30 u. Lennart Peeters, Willem Verheijen, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen 10.00 u. Jacqueline Engels, Annemiek Moraal, Danielle Wijnen, Anneke Denissen Maandelijkse Collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Hebt U graag in de wintermaanden ook 'n verwarmde Kerk, laat dan ook Uw warm hart spreken in deze collecte. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9