r In de vakature bestuurslid gemeenschapshuis namens de dorpsraad is nog niet voorzien. Besloten wordt om ook in 1998 de 2e Dinsdag van de maand (uitzonderin gen buiten beschouwing gelaten) als vaste vergaderdatum aan te houden. De (uiste data zullen nog worden vastgesteld. Eerstvolgende vergadering Dinsdag 9 december in zaal "de Karklingel" te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE0 f3 RIS oOOSTRUM Zaterdag 6 dec. Ö9.3Ö u. Öud papier ophalen. Papierophalers: M. Arts, M. Zweden, J. Linders, H. Litjens, J. Boreas, H. Moorrees, H. Vermeulen, L. Bom, A. Jeuken, J. Weijs, A. Kuenen, S. Frederix Maandag 8 dec. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 10 dec. 18.30 u. Leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda december 14 dec. Uitwisseling leerlingenorkest Leunen/ Venray/ Oostrum 24 dec. Kerstvieringen Oud papier op verzamelplaatsen per straat. Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 u. haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u het oud papier goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Gezien de steeds groter wordende hoeveelheid papier, willen wij samen met U proberen of het mogelijk is om het papier zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat), zodat het ophalen ondanks meer papier toch binnen een redelijke tijd gedaan is. Wij rekenen op uw medewerking. Oud papier Mgr. Hanssenstraat (opgebroken gedeelte). Indien de Mgr. Hanssenstraat nog niet berijdbaar is, zal daar geen papier opgehaald worden. U wordt verzocht het oud papier in een van de zijstraten klaar te zetten of zelf af te leveren bij de container. In januari zal het ophalen weer normaal gebeuren. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 OPGERICHT0 1918 1 1

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7