dorpsraad rver kcom i te oosfru m Uitnodiging Vergadering Hierdoor nodigen wij U uit voor de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum. Deze bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 9 december a.s. in zaal "de Karklingel" Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Namens het Dagelijks Bestuur H.W. Holtackers, voorzitter. 1 Opening. 2 Notulen van de vergadering van 4 november j.l. 3 Ingekomen Stukken Mededelingen. 4 Dorpsradenoverleg. 5 Verslag Kommissies: VROM; Openb. Werken; Financiën en Welzijn. 6 Evaluatie Sinterklaasviering 1997. 7 Kandidaatstelling bestuurslid Stg. Gemeenschapshuis Oostrum. 8 Dorpsraadsverkiezingen 1998. 9 Nieuwe inwoners. 10 Vaststelling vergaderdata 1998. 11 Rondvraag. 12 Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum dd. 4 november 1997. De voorraadbak met strooizout zal worden geplaatst in de Watermolen straat op een ruimte tussen de parkeerplaatsen grenzend aan het dorps plein; tegenover het pand Watermolenstraat 12. De heer P. van Kessel, Watermolenstraat 14 heeft zich op ons verzoek spontaan beschikbaar gesteld om de taak als beheerder op zich te nemen. Nadere informatie zal tezijnertijd volgen. Meerdere reacties uit de vergadering geven er blijk van dat er in Oostrum veel vragen leven over de geplande TBS-kliniek nabij de lokatie Paschalis en de Wendel aan de Wanssumseweg. Zoals bekend liggen sportpark "de Spar" en recreatiepark "de Witte Vennen" in de nabijheid hiervan. Besloten wordt een verzoek te richten aan B&W van de gemeente te Ven- ray en direktie van het Vincent van Gogh Instituut om in het voorjaar 1998 een informatie-en/of inspraakavond te beleggen in het gemeenschapshuis te Oostrum. Agenda: 3 Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 0478 - 583 555

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3