ervoor dat een Meerlo-aanvaller ineens alleen voor Th. Kessels opdook en deze kansloos liet 1 - 2. In feite was op dat moment eigenlijk de nederlaag een feit. Oostrum moest nu na de rust de defensieve taken bijstellen en meer aanvallen. Meerio liet Oostrum komen en counterde als een echte Italiaanse ploeg n.l. snel en gevaarlijk. Meerio liep hierdoor simpel weg tot de 1 - 4 eindstand. Aan het eind gezien een terechte nederlaag want Meerio was gewoon de betere ploeg met de beste kansen. Volgende week komt Montagnards op bezoek en ook dit wordt weer een zware dobber. Hopenlijk wel weer met een fitte selectie. Paul, Gerrit, Piet en André wil ik nog bedan ken voor de getoonde inzet. Broeder Newin Veteranen VVO Uitslag zaterdag 22-11-97 Stevensbeek - Oostrum 0-0 Uitslag woensdag 19-11-97 Servio - Oostrum 3 -1 Programma zaterdag 29-11-97 Oostrum - Ona Aanvang 15.30 u. Bijeenkomst 15.00 u. Oostrum 1 - TOP 1 3-1 Oostrum kreeg deze zondag TOP op bezoek en begon goed aan de wed strijd. Al na 7 minuten kon Marcel Holtackers Oostrum op voorsprong zetten met een schot vanaf 20 meter. Oostrum bleef doorgaan en kreeg enkele goede kansen. Na 30 minuten werd het 2 - 0 nadat Roy Willems met veel inzet doorging en zijn voorzet door wederom Marcel Holtackers met links werd afgerond. Tot de rust kreeg Oostrum nog goede kansen o.a. voor Roy Willems wiens inzet maar net voorlangs ging. De tweede helft leek een makkie, maar toen TOP in de 51 e minuut via een mooie lob over de keeper van William Vergeldt scoorde leek Oostrum in moeilijkheden te komen. Deze moeilijke periode duurde tot de 74e minuut toen Marcel Holtackers een vrije trap omzette in een doelpunt. Hierna was Oostrum weer heer en meester en kreeg nog enkele goede kansen om de voorsprong uit te breiden. De echte schrik kwam voor sommige spelers pas na de wedstrijd, toen Sinterklaas hun confronteerde met de prestaties van de afgelopen weken. Oostrum wil het Sinterklaas en alle supporters duidelijk maken dat de overwinning op Top geen uitzondering is. Er zit voldoende voetbal en werklust in de ploeg om ook de komende weken resultaten neer te zetten. Voor de correspondent en zijn familie is het in ieder geval belangrijk dat komende zondag van Holt- hees gewonnen wordt. 10

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 10