dorpsraad i/i/erkcomite ooslrum" Verkeersremmende maatregelen op de Randenrade De uitslag van de gehouden enquête onder de bewoners van de Randenrade was aanleiding voor de dorpsraad om deze te bespreken met de gemeente Venray (hr. C. Moisson). In september j.l. hebben wij in 't Oostrums Weekblad de uitslag van de enquête gepubliceerd, zodat iedereen hiervan kennis kon nemen. Het huidige beleid van de gemeente wordt gekenmerkt door terughoudendheid ten aanzien van zowel plaatsen van nieuwe obstakels alsook opruimen van bestaan de. Aan elke verandering zal een degelijk onderzoek vooraf gaan. Vandaar dat de gemeente via het plaatsen van meetapparatuur, waarschijnlijk januarifebruari 1998, een juist beeld wil krijgen van de plaatselijke situatie. Zij wil weten of er inderdaad ook zo hard gereden wordt als gesuggereerd wordt. En zo ja op welke tijdstip (en bij voorkeur door wie) en over welke aantallen het gaat. Dat be tekent voor Oostrum konkreet: voorlopig handhaven van bestaande situatie. Inhakend op de actuele situatie zijn de bloembakken weer voorzien van nieuw plantmateriaal, zodat er weer sprake is van een fleuriger aanzien. Hopelijk blijven we met z'n allen verschoond van vandalisme. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vrijdag 21 nov. 18.00 u. Vertrek vanaf Gemeenschapshuis, activiteit jeugd leden (diegenen die zich hebben opgegeven). Zondag 23 nov. 14.00 u. Intocht Sinterklaas. Tamboerkorps en orkest ver zamelen 13.30 u. bij het Gemeenschapshuis (uniform sjaal), vertrek 13.40 u. via Watermolenstraat, Randenrade naar de Meijerlaan. Het Leerlingenorkest zal de middag in het Gemeenschapshuis opluisteren. Instrumenten klaar zetten om 13.30 u. (blauwe spijkerbroek witte blouse) Maandag 24 nov. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 26 nov. 18.30 u. Leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Agenda december 6 dec. Oud papier 14 dec. Uitwisseling leerlingenorkesten Leunen/ VenrayOostrum 24 dec. Kerstvieringen HARMONIE0 OOSTRUM Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 0478 - 583 555 OPGERICHT" V

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3