dubieuze bedoelingen. De hoteleigenaar en zijn barkeeper voelen zich ge dwongen om maatregelen te nemen tegen enkele gasten die wat al te ondernemend en argwanend zijn. Dit kan leiden tot enkele komische, maar zeker ook spannende situaties. Wilt u weten hoe dit afloopt?? Kom kijken en luisteren op zondag 9 of maandag 10 november a.s. in Oostrum. Op zaterdagmiddag 8 november is de Generale Repetitie van "Hotel M. Noordzicht" Leerlingen van de basisschool van groep 3 tot en met groep 8 mogen dan komen kijken. Aanvang van de "Generale" is om 15.00 uur, in het Gemeenschapshuis van Oostrum De entree is slechts 1,00 Tevens willen wij op deze manier de familie Grijns van de Stoffelhoeve be danken voor het meubilair en verschillende decorstukken die wij voor ons toneelstuk mogen gebruiken. Hartstikke bedankt voor jullie medewerking! Met vriendelijke groeten Toneelclub De Vlasbloem Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE - VROUWEN - BEWEGING - Dinsdag 11 november gaan we gezellig 'n adventskrans maken. Wij vragen jullie deze keer geen eigen bijdrage. Gelieve het volgende mee te brengen: Strokrans doorsnee 30 cm, omwikkeld met plastic-mesje-draadtang-snoeischaar-wikkeldraad-4 kaarsen lint-veel taxus groen-veel laurierblad of coniferen groen. We beginnen deze avond om 19.30u. Heeft u hierover nog vragen, neem dan contact op met Rieky Emons, tel. 589 953 of Truus Tonnaer tel. 587 163. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Trainingstijden Begin november beginnen de binnentrainingen weer! Mono's: Maandag van 17.00 tot 18.00 uur /zaal Oostrum Aspiranten: Maandag van 18.00 tot 19.00 uur/zaal Oostrum Senioren 3: Dinsdagavond 21.00 tot 22.30 uur /zaal De Weert Senioren 2: Idem, tijdverdeling in overleg met de trainer Senioren 1: Idem, tijdverdeling in overleg met trainer 7 ,o KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7