limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Lezing over het veranderende kind Datum: Aanvang: Plaats: donderdag 13 november a.s. 20.00 uur Gemeenschapshuis Van zowel ouders als leerkrachten wordt vaak gehoord dat de kinderen tegenwoordig in een groot aantal opzichten sterk verschillen van de kinderen uit hun eigen jeugd.Veranderingen die geconstateerd worden, betreffen b.v. het concentratievermogen en het sociaal gedrag. De heer Parent geeft een lezing over veranderingen die in het gedrag van kinderen - in samenhang met o.a. de maatschappelijke veranderingen - worden waargenomen. De gesignaleerde veranderingen hebben consequenties voor de wijze waarop het kind benaderd/begeleid zou moeten worden. U, als ouder, zult in het verhaal van de heer Parent veel herkenningspunten ontdekken, temeer daar het niet een droge theoretische beschouwing is, maar omdat de benadering van het kind geschiedt vanuit het leven van iedere dag. U zult kunnen gaan begrijpen hoe het komtdat het kind van nu anders reageert dan het kind uit uw eigen jeugd. Wellicht ook zult u met nog meer begrip dan voorheen, uw kind kunnen benaderen en begeleiden op zijn/haar weg naar volwassenheid. Na de lezing zal er voldoende gelegenheid zijn om te discussiëren of vragen te stellen. Ook introducés zijn van harte welkom. Zij betalen f 5,- voor deze avond. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Op zondag 9 en maandag 10 november worden in Oostrum de traditionele concert en toneeluitvoeringen gegeven in het Gemeenschapshuis van Oostrum. Aanvang van beide avonden is 19.45 uur. Toneelclub de Vlasbloem speelt die avond de komische thriller in 3 bedrijven: Hotel M. Noordzicht. Het stuk speelt zich af in de gelagkamer van een hotel, wat vroeger een kas teel is geweest. Het hotel staat op een klein eiland waar 1 keer in de week een boot aanlegt vanuit het vaste land. De hoteleigenaar en zijn barkeeper komen uit het criminele circuit, maar proberen hun levens te beteren. Een en ander verloopt echter niet volgens plan. Ze krijgen enkele gasten in het hotel die niet uitsluitend zijn gekomen voor hun rust en ontspanning maar met 5 I

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5