avonden. Voor anderen bedraagt de entree 6,-. Misschien was u niet thuis tijdens de rondgang en wilt u toch nog een donateurskaart hebben dan kunt kontakt opnemen met een van de be stuursleden van de Harmonie. Wij willen u verzoeken tijdig aanwezig te zijn op de concert- en toneelavonden; het programma begint om 19.45u. Langs deze weg willen wij nog iedereen bedanken voor hun bijdrage aan de donateursaktie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 8-16 november Zaterdag 19.00 u. Herman Hoex, gest. jaardienst Familie Camps- Verhoeven, Wim Keijsers, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Jan v.d. Berg, Mie Staaks-Hermans Jaardienst Ger Janssen Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor de vrede in de wereld (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor de overl. leden van hen die offerden met Aller zielen 19.00 u. Moeke Vermeulen, Johan Camps en overl. familie, jaardienst Sjeng v.d. Pasch, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloude- mans, Kelly Willems Zondag 08.30 u. Nicki Emans, Maarten Wijnen, Giei Emons, Peter Fleurkens 10.00 u. Mieke van Bracht, Anneke Denissen, Brandy van Dyck, Geertje de Kleijn Gemengd kerkkoor Woensdag 12 november repetitie in de kerk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag J 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3