trum en een goede voorbereiding op het thuisduel tegen het hooggeklas- seerde Horn. Oostrumse supporters bedankt en tot zondag met hopenlijk een beter zicht. Oostrum 5 - Venray 14 1-1 (0-1) In deze klassieker was het niveau zoals het een klassieker betaamt. Goed spel van beide kanten, veel strijdlust en bijzondere voorvallen. Venray begon het beste en bouwde behoorlijk dreigende aanvallen op. De eerste kans in de 12e minuut was ook meteen raak. Het Venrayse middenveld kon onge hinderd oprukken en speelde een meerderheid goed uit, 0-1Hierna ging Oostrum gek genoeg vrijer voetballen en kreeg enkele goede kansen. Venray werd nu toch wel achteruit gedrukt en zelden konden ze er nog echt goed uitkomen. Oostrum daarentegen kreeg meer zelfvertrouwen en had ge woon het betere van het spel. Rust 0-1. De tweede helft begon later doordat er wat onenigheden waren over het ruil- formulier. Venray begon weer beter en kreeg twee goede kansen. Th. Kes- sels keept in de derby echter altijd goed. Hierna ging het gelijk op met kan sen aan beide zijden. Het werd meer en meer een onvervalste derby door het over en weer vloeiend spelbeeld met gevaarlijke situaties. In de 71e minuut kreeg Oostrum een vrije trap op een niet onaardige positie. P.v. Abswoude bracht de bal goed in, A. Hogeboom trok heel slim zijn hoofd in en door dit slimmigheidje belandde de bal in de verre hoek buiten bereik van de Venray-goalie, 1-1. Oostrum rook z'n kans maar verzilveren kon niet meer. 1-1 De eindstand, maar als er één ploeg had moeten winnen was het Oostrum wel. Achteraf gezien is ook de gelijkstand wel terecht, want ook Venray had enkele behoorlijke kansen. Een punt, goed voetbal en goede sfeer dat is wat de aanwezige leden van de "echte" Hoofdsponsor van V.V.O. (OOZO) voorgeschoteld had gekregen, dus waar voor hun geld. Nu een weekje rust en dan weer aan de bak. Dan misschien weer met het duo T. Kessels/B. de Kleijn of is H. Holierhoek dan weer terug. Ik zou zeggen, kom gewoon eens kijken. Broeder Newin Veteranen VVO Uitslag zaterdag 1 november '97 Dis - VVO 1 - 1 Programma zaterdag 8 november '97 VVO - Lottum aanvang 15.30 u. bijeenk. 15.00 u. DIS - VVO 1 - 1 (0-0) Wat hadden we graag gewonnen vandaag. Met een beetje geluk was het ook gebeurd. De derby tegen DIS valt al jaren uit in 't voordeel van DIS, maar als er ooit een kans is geweest om te winnen dan was het vandaag. De eerste helft had VVO de beste kansen en had eigenlijk met 0-2 de rust in moeten gaan, maar ja net dat beetje kennis, geluk ontbrak ons. 12

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 12