Klaarzetten oud papier op verzamelplaatsen Elke eerste zaterdag van de maand vanaf 09.30 uur haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u het oud papier goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Gezien de steeds groter wordende hoeveelheid papier, willen wij samen met u proberen of het mogelijk is om het papier zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat), zodat het ophalen ondanks meer papier toch binnen een redelijke tijd gedaan is. Wij rekenen op uw medewerking. Alvast bedankt. Oud papier Mgr. Hanssenstraat Daar een deel van de Mgr. Hanssenstraat opengebroken is, kunnen wij daar geen papier ophalen. Daarom willen wij de aanwonenden van dat deel ver zoeken het oud papier klaar te zetten op de hoek van de Geysterseweg of de Valkenkampstraat. U kunt het oud papier eventueel ook zelf bij de con tainer afleveren of tot de volgende maand laten staan. Bedankt. Extra rommelmarkt! Op zaterdag 8 november zal er een extra rommelmarkt plaatsvinden t.b.v. Harmonie Sub Matris Tutela. Dit vanwege het feit dat er de laatste tijd een grote aanvoer is geweest van allerhande spullen. Vooral de voorraad meubels, kasten en kleinmeubelen is groot. Verder zullen er natuurlijk ook de andere kleine spullen verkocht wor den. Er is geen verkoop bij opbod. Deze rommelmarkt zal plaatsvinden op de binnenplaats van de boerderij van de tam. G. Kessels, gelegen aan de Stationsweg 195 te Oostrum. De rommelmarkt is van 10.00 - 12.00 uur. De opbrengst komt zoals gewoonlijk ten goede aan het instrumentenfonds. De harmonie haalt van tevoren geen spullen op in Oostrum. Tevens verzoeken wij U op deze dag geen spullen aan te leveren. Onze rommelmarkt in 1998 is op zondag 29 maart, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 1-9 november Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 9 Feest van Allerheiligen Overl. ouders Pelzer-Janssen, overi. ouders Bovee- Bartels en zoon Chretien, Pierre Vandevenne, Truus Vandevenne-Vermeulen, Pierre Jacobs en weder zijdse familie, jaardienst overl. ouders Broeren Kersten, Harrie Claessens, overl. ouders Janssen- Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 9