Gedurende de kermisdagen zal de gerenoveerde Mgr. Hanssenstraat deel uitmaken van het kermisterrein. Tezijnertijd zal hieromtrent informatie vol gen. De privatisering van sportpark "de Spar" vordert gestaag. De redaktie van Oostrums Weekblad deelt mede, dat besloten is aan een aantal abonnementhouders vanwege contributieachterstand geen Oos trums Weekblad meer beschikbaar te stellen. Hopelijk is deze maatregel van tijdelijke aard. In het najaar van 1998 zullen de vierjaarlijkse dorpsraadverkiezingen plaatsvinden. Voorzitter vraagt de aanwezige voorzitters tijdig aandacht te besteden aan de eventuele kandidaatstelling door de verenigingen. Besloten wordt medewerking te verlenen aan het verzoek van het comité "monumentendag gemeente Venray 1998" om deze dag in Oostrum te organiseren. Op medewerking van vrijwilligers wordt gerekend. Vernomen wordt dat op 19 november a.s. de presentatie van het fotoboek Oostrum zal plaatsvinden. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 4 november in Restaurant Bowling Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o j3 RIS HARMONIE3 iv. oOOSTRUM Zaterdag 1 nov. 09.30 u. Oud papier ophalen. Papierophalers: R. Peeters, R. Basten, G. Lemmens, A.C. Liebrand, G. Linders, F. Euwes, N. Versteegen, R. Boreas, O. Pijpers, L. Lucassen, K. Hermans. Zondag 2 nov, 15.00 u. Allerzielendienst. Orkest en tamboerkorps aanwezig zijn om 14.50 uur in de kerk. Maandag 3 nov. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest. 20.00 u. Groepsrepetitie klarinetten, fluiten, hobo, altsaxen. 20.45 u. Repetitie orkest. Woensdag 5 nov. 18.30 u. Leerlingen tamboerkorps. 19.30 u. Repetitie tamboerkorps. Agenda november 9/10 nov. Concert en toneel 13 nov. Bestuursvergadering 19 nov. Algemene ledenvergadering 23 nov. Intocht Sinterklaas OPGERICHT- 1918

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7