deelt de voorzitter van de OOZO mede dat de bewegwijzering helaas on volledig en onduidelijk is. Deze opmerking wordt door meerdere aan wezigen bevestigd. Inmiddels is met gemeente en aannemer een afspraak gemaakt die moet leiden tot een betere bewegwijzering. Als dorpsraad ondersteunen wij deze aktie van de plaatselijke ondernemers om hier mede de economische schade voor hen zo beperkt mogelijk te houden. Nogmaals wordt de hoop uitgesproken dat de werkzaamheden niet langer zullen duren dan strikt noodzakelijk is. Het dorpsradenoverleg ontving van de gemeente voorstellen omtrent op welke wijze het tweejaarlijks werkbezoek van B W aan de dorpen naar hun mening het beste georganiseerd zou kunnen worden. Wat betreft Oostrum zal nauwelijks van een verandering sprake zijn. Het dorpsraden- overleg staat afwijzend tegenover het verzoek om het voorzittersschap van de vergadering in handen te geven van B W. Ook wij delen deze op vatting. Een deel van de agenda zal mede door B W worden ingevuld. De totstandkoming van de bestemmingsplannen op meerdere dorpen ver loopt dermate traag dat van verontrusting sprake is. Op meerdere dorpen is van een achterstand sprake in de nieuwbouw. De gemeente is zeer positief over de wijze, waarop de middelen uit het dorpenfonds besteed zijn. Veel is plaatselijk gerealiseerd met in ver houding weinig middelen. De gemeente heeft dan ook besloten om het fonds geleidelijk aan te doen uitgroeien naar een bedrag van 125.000,--. Terecht wordt opgemerkt dat realisering van projecten uitsluitend mogelijk was dankzij de eigen inbreng en inzet ter plaatse. Tengevolge van de renovatie Mgr. Hanssenstraat worden een zevental esdoorns verplant. Vier bomen komen te staan naast het voetpad Mgr. Hanssenstraat/Ooster Thienweg nabij Ns. overweg; de andere drie bij het speelterrein aan de Broekhuizenstraat. Vergadering is ontstemd over het feit dat wij nog niets vernomen hebben over het bestemmingsplan Oostrum sinds ons gesprek op 2 september j.l. met de gemeente. Wij zullen wederom aandringen op antwoord. Opgemerkt wordt dat de publicaties over o.m. het zogenaamde WOZO- complex Oostrum (dorpsplein) niet juist zijn. Het plan Oostrum is namelijk positief ontvangen. Ten aanzien van de toekomstige invulling van industrieterrein "de Hulst II" werd zowel op een informatiebijeenkomst als in een gesprek met B W (overleg ondernemersverenigingen) vernomen dat op dit terrein geen plaats is voor een versmarkt. Kermis 1997 is goed verlopen. Er zijn geen klachten binnengekomen bij de gemeente, politie en/of dorpsraad. Wij zullen de aandacht vestigen op de slechte onderhoudstoestand van een attractie (rups). Op een vraag wordt geantwoord dat ook in de nabije toekomst het kermisgebeuren plaats zal blijven vinden in het dorpscentrum. 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5