9. Vaststelling vergaderdata 1998 10. Rondvraag. 11Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad gecombineerd met de halfjaarlijkse voorzittersvergadering dd. 14 oktober j.l. Op het onderhoudsprogramma wegen 1998/1999 staan inzake Oostrum op de lijst: Hatendonkstraat, Witte Vrouwenstraat, Kloosterstraat en Assel- berghstraat. De werkzaamheden bestaan uit; geheel of gedeeltelijk her- bestraten. Wij zullen medewerking verlenen aan het verzoek van de gemeente om gedurende een proefperiode van een jaar een zoutbak te plaatsen. Aan de inwoners van Oostrum wordt gratis strooizout beschikbaar gesteld voor de gladheidsbestrijding. De bak zal zodanig centraal worden geplaatst dat deze gemakkelijk bereikbaar is. Om vandalisme tegen te gaan zal de bak na gebruik worden afgesloten. Wij zullen in overleg met de gemeente U informeren omtrent juiste lokatie en wie ervoor zal zorgen dat bij gladheid U over strooizout kunt beschik ken. Op doorgaande wegen blijft de gemeente de gladheidsbestrijding ver zorgen. Th. Linskens is teruggetreden uit het bestuur van de Stg. Gemeenschaps huis. Wij zullen op zoek gaan naar een andere kandidaat namens de dorpsraad. Van de organisatie Leefbaarheid de Peel ontvingen wij de schriftelijke toe kenning uit het fonds "peelpremie" ad 3.000,-- bestemd voor de reno vatie van het dorpsplein. Wij vernamen dat meerdere Oostrumse vereni gingen een aanvraag hebben ingediend. Omtrent toewijzing is ons niets bekend. Omroep Venray heeft de dorpsraden gevraagd om toezending van agenda en verslag van de maandelijkse vergadering en tevens om in de rubriek "Lokaal Centraal" daags na de dorpsvergadering hiervan verslag te doen. Voor Oostrum betekent dit geen verandering, omdat de voorzitter reeds geruime tijd in de rubriek "Lokaal Centraal" verslag uitbrengt. Via het Oostrums Weekblad wordt de redaktie geïnformeerd omtrent agenda en verslaglegging. De evenementenkommissie Venray, verzoekt om grote evenementen voor 1998 tijdig door te geven. Hierdoor probeert men doublures te voorkomen. Tevens wordt bereikt dat in een vroeg stadium al de nodige publiciteit aan de activiteit wordt gegeven. Vernomen wordt dat op 14 november 1998 het vorstenraadsbal zal plaatsvinden. U kunt Uw activiteit rechtstreeks door geven aan de evenementenkommissie of via de dorpsraad. Inmiddels heeft iedereen ervaren dat de renovatiewerkzaamheden aan de Mgr. Hanssenstraat gestart zijn. Namens de plaatselijke ondernemers 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3