Trainingstijden. Begin november beginnen de binnentrainingen weer! Mono's: Maandag van 17.00 tot 18.00 uur /zaal Oostrum Jjf NL Aspiranten: Maandag van 18.00 tot 19.00 uur/zaal Oostrum iL Senioren 3: Dinsdagavond 21.00 tot 22.30 uur /zaal De Weert Senioren 2: Idem, tijdverdeling in overleg met trainer Senioren 1: Idem, tijdverdeling in overleg met trainer Senioren 1+2: Vrijdagavond 20.30 tot 21.30 uur /zaal Spraeland Recreanten: Woensdagavond 21.00 tot 22.00 uur /zaal Oostrum. Aan alle leden: Onze penningmeester (Marivi) doet een beroep op jullie om zo spoedig de "machtigingskaart contributie" in te leveren. Binnenkort zal de contributie afgeschreven worden bij diegenen die de kaart inmiddels wel hebben ingeleverd bij Marivi Claessens. Wij verzoeken onze leden en de ouders om direkt en rechtstreeks contact op te nemen met de leidster of het bestuur als er vragen zijn. K.V.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o J Oliebollen-Aktie Oliebollen-Aktie Oliebollen-Aktie Op woensdagavond 12 november 1997 komen wij, LRV en PC Nobel, bij u aan voor het aanbieden van oliebollen. Vanaf 17.30 uur bieden onze leden u de oliebollen aan. Het is een jaarlijks terugkerende aktie, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan onze vereniging. Wij hopen dat u evenals voorgaande jaren spontaan meedoet aan deze aktie en zo onze vereniging financieel een steuntje in de rug geeft. Bij voorbaat zeggen wij u dank voor uw welgemeende steun. Laat de oliebollen u goed smaken. Met vriendelijke groeten, LRV en PC Nobel, Oostrum Oliebollen-Aktie Oliebollen-Aktie Oliebollen-Aktie 23 KORFBALVERENIGING OOSTRUM Jsa w NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 23